NOWOŚĆ QJMotor SRV 125

NOWOŚĆ Modeka Nytro

NOWOŚĆ Origine ST
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyMoto Guzzi V7 Stone III


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StorePonad pięćdziesiąt lat po premierze pierwszego modelu V7, Moto Guzzi z dumą prezentuje nowoczesną odsłonę, prawdziwą rewolucję w historii V7. Aby zaznaczyć ogrom tej zmiany zniesiono rzymski system liczbowy, który był używany do oznaczania kolejnych ewolucji od czasu powrotu modelu w 2007 roku. Dwie rzeczy się jednak nie zmieniły. Niezłomny charakter oraz autentyczność są zakorzenione w DNA każdego motocykla Moto Guzzi.

Najbardziej widoczną zmianą jest nowy silnik 850 cm3 o mocy 65 KM i 73 Nm momentu obrotowego. To bliźniacza jednostka montowana również w V85 TT. Zapewnia ekscytujące osiągi skutecznie wspomagane ulepszoną ramą, która została wzmocniona w obszarze główki, aby zwiększyć stabilność i precyzję jazdy.

Gotowy, by zrobić wrażenie
Ten najnowszy motocykl z Mandello jest bardziej kompletną wersją niż jej poprzednik. Można powiedzieć, że dojrzał i wydoroślał, szczególnie dzięki większemu silnikowi i rurom wydechowym w zmienionym ułożeniu. Z tyłu dominuje zwiększona osłona napędu oraz szersze koło, a amortyzatory Kayaba nadają mu krzepkiego wyglądu.

Bardziej komfortowy niż kiedykolwiek
Podwozie ma teraz stalowe elementy wzmacniające w obszarze główki ramy, a dzięki współpracy z parą amortyzatorów o dłuższym skoku oraz dwupoziomowym siodełku i zmienionych podnóżkach kierowcy komfort jazdy osiąga niespotykany dotąd w V7 poziom.

Forum Moto Guzzi V7 Stone III


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE
Dodaj zdjęcie
Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%