NOWOŚĆ Tschul 312
10
OPINIA Junak RAW 50

NOWOŚĆ IXON Pro Globe

NOWOŚĆ Oxford Mondial
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyRevit Defender GTX


7.00 / 10

(Na podstawie 1 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreForum Revit Defender GTX


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 100%
Negatywne: 0%GośćKomfort jazdy

Wentylacja

Jakość wykonania

Głosy: 27   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
7
Nie do końca
04.13.2020 11:00:23

Skusiłem się bo zachwalał na You Tube jeden z podróżników, jak teraz sądzę dodał za reklamę . Jeśli nie to znaczy ,że ma słabe wymagania. Mnie kosztował komplet ok 5200 zł. Poprzednio miałem Rukke , 8 sezonów intensywnie użytkowany komplet. Chciałem przyoszczędzić i lipa. To jest wygodny komplet dobrze odszyty ale typowo letni , deszcz lepiej niewielki. Membrana wpinana pod kurtkę to nieporozumienie, teraz wiem ,że najlepsze marki mają wtapiane w powłokę zew. W czasie deszczu kurtka namaka i co z tego ,że pod spodem gore tex ją zatrzymuje skoro robi się wilgotno i ciężko. Druga sprawa to otwory wentylacyjne nawet po zamknięciu wieje wiatr przez nieszczelności. Odczuwalne od ok 14-12 stopni. Trzeba coś ubierać pod spód. Przy temp poniżej 8 st w zasadzie trudno jechać cały dzień. Gdy trafia sie na deszcz i temp ok zera bez grzanej podpinki ja nie daję rady. Moim zdaniem na wyprawy niezbyt się nadaje. Wkładanie i zdejmowanie membrany jest niewygodne między innymi dlatego ,że suwaki śą za małe. Suwak do łączenie spodni za krótki , duży facet ja ja sam go nie zapnie. Na plus wygodny i duży żółwik na plecach. Teraz doceniam RUkkę. Reasumując ładny półśrodek.

ART
Mowa tu o Revit Defender 3? Bo zastanawiam się między tym modelem a Held Carese Evo.

Chomik
Dzięki za opinie. Domyślam się o którego "podróżnika" chodzi. Ostatnio moje zdanie na temat jego "obiektywnych" opinii ulega zmianie. Twoja recenzja potwierdza tę tezę. Spokojnego i zdrowego sezonu!

Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA