Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha R1 2015 - nowe zdjęcie z testów i pierwsze wizualizacje

Wysłany 05 sierpień 2014 13:08 przez Komentarze: 0


Niedawno w tej wiadomości pisałem o pierwszych zdjęciach Yamahy R1 na 2015 rok. Była to jednak R1 ubrana w owiewki z R6 po to, aby nie zdradzać szczegółów wyglądu motocykla. Mimo to pewne jest że już jesienią zobaczymy nowego erłana.

Do sieci wyciekło także kolejne zdjęcie z testów motocyklaWiemy już  że silnik R1 będzie miał pojemność ok. 1000cc i oznaczenie CP4(dwucylindrowy rzędowy w MT-07 oznaczony jest jako CP2, a 3-cylindrowy w MT-09 jako CP3). Dokładniejsze informacje o mocy motocykla nie są jeszcze znane, jednak wcześniejsze pogłoski mówią nawet o 230KM.

Nazwa CP4 już została zastrzeżona w urzędzie patentowym, podobnie jak dwie kolejne: YZF-R1M oraz YZF-R1S, a to z kolei potwierdza doniesienia z wcześniejszych plotek na temat R1 o tym że będzie występowała w dwóch wersjach - drogowej i mocniejszej torowej. 

W nowej R1 prawdopodobnie znajdzie się znacznie więcej systemów elektronicznych, bowiem konkurencja w postaci BMW S1000RR czy Ducati Panigale to motocykle dosłownie naszpikowane przeróżnymi systemami elektronicznymi, tj. ABS działający w zakrętach(HP4) czy elektronicznie sterowane zaiweszenie.

Powstają już także pierwsze koncepcyjne - węgierski projektant Tamaz Yakusho (Tamás Jakus) przedstawił ciekawą koncepcje nowej R1, która miałaby prezentować się tak jak poniżej. Cóż, czekamy na więcej informacji i będziemy na bieżąco informować.Yamaha R1 2015Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)