NOWOŚĆ XPD VR6.2

NOWOŚĆ Held Epco II

NOWOŚĆ NAXA S18

NOWOŚĆ IXS Larissa 2.0 Air

NOWOŚĆ IXS Sport Levante Air 2.0

NOWOŚĆ Vanucci RV6 PRO

NOWOŚĆ Richa Phantom
10
OPINIA Motul 7100 10W40 syntetyczny
10
OPINIA Smar FORCH S405
8
OPINIA Derbi Mulhacen Cafe 125

NOWOŚĆ Course Raider 2.0
Mamy już 18488 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Triumph Tiger Sport 1050 na 2016 rok otrzyma kontrolę trakcji, ride-by-wire oraz mapy zapłonu

Wysłany 10 luty 2016 14:02 przez Komentarze: 1

Triumph kilka tygodni temu prezentował odświeżonego Tigera Explorera 1200 na 2016 rok - pisaliśmy wtedy, że podobne zmiany co Explorer czekają także Tigera Sport i tak się właśnie dzieje - dziś Brytyjska firma przedstawiła oficjalnie odświeżony na 2016 rok model.

Triumph chwali się przyrostem momentu obrotowego generowanego przez 3-cylindrowy silnik o pojemności 1050cc przy jednoczesnym zmniejszeniu konsumpcji na paliwo. Niestety brak jeszcze dokładnych danych technicznych, wiemy że motocykl spełniać będzie normę emisji spali EURO4, co może oznaczać nieco niższą moc, która została "zamieniona" na większy moment. Poza tym w silniku pojawiło się sprzęgło z funkcją assist, które wymaga mniej siły do naciśnięcia klamki.

Wśród innych istotnych zmian mamy również przepustnicę sterowaną elektronicznie typu ride-by-wire, zmienne mapy zapłonu silnika, wielostopniową kontrola trakcji oraz system ABS w standardzie. Zmiany dotknęły także układ wydechowy, co było wymuszone koniecznością dostosowania motocykla do wspomianej normy emisji spalin. Motocykl otrzyma także nowe antypoślizgowe podnóżki oraz regulowaną szybe. Dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym macie oraz srebrnym.

salah
Abd al wahad


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)