NOWOŚĆ SYM GTS 125i

NOWOŚĆ Uchwyt motocyklowy SP Connect™ Moto Bundle

NOWOŚĆ Kombinezon przeciwdeszczowy REVIT Pacific 3 H2O
10
OPINIA Yamaha XVS 1300 A Midnight Star
10
OPINIA Yamaha XVS 1100 Dragstar Classic
Mamy już 21017 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nie bądź następny: Kampania bezpieczeństwa Śląskiej policji

Wysłany 30 kwiecień 2017 11:04 przez Komentarze: 3

Śląska policja przygotowała kampanię bezpieczeństwa pod bardzo wymownym tytułem - Nie bądź nastepny. Kampanii towarzyszy mu przejmujący spot filmowy o tragicznej historii młodego miłośnika jednośladów, który apeluje o ostrożność do innych motocyklistów. 

Kampania, której pomysłodawcą jest śląska drogówka, została stworzona po to, aby ograniczyć liczbę niebezpiecznych zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów i kierujących quadami. Akcja jest zdecydowanym sprzeciwem wobec naruszeniom prawa na drogach m. in. nadmiernej prędkości, brawurze i niebezpiecznemu stylowi jazdy (tzw. palenie gumy, jazda na jednym kole, umyślne wprowadzanie kierowanego pojazdu w poślizg). Najczęściej właśnie takie zachowania powodują ogromne zagrożenie w ruchu drogowym. Mundurowi zaznaczają, że takie zachowania będą surowo karane i skutecznie eliminowane. Co istotne, przesłaniem programu jest nie tylko pouczenie o nieuchronności kary, ale przede wszystkim odwołanie się do rozsądku oraz emocji kierowców i tym samym uświadomienie im, że niebezpieczne zachowania na drodze zagrażają ich życiu, a także bezpieczeństwu innych. Przedsięwzięciu towarzyszy emisja przejmującego spotu filmowego, opowiadającego tragiczną historię 25-letniego motocyklisty.Podczas dzisiejszego briefingu prasowego, policjanci zainaugurowali kampanię oraz po raz pierwszy oficjalnie wyemitowali spot filmowy zawierający jej główne przesłanie. Na konferencji licznie pojawili się przedstawiciele mediów, aby porozmawiać z uczestnikami i twórcami przedsięwzięcia. Gościem honorowym spotkania był 25-letni Patryk Chmielowiec, który uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu, w wyniku którego stracił nogę. Dziś mężczyzna porusza się na wózku inwalidzkim i zwraca się do innych motocyklistów z przejmującym apelem. 

Źródło: http://slaska.policja.gov.pl


Waldi
https://www.scigacz.pl/Bariery,przy,drogach,ochraniaja,czy,zabijaja,17698.html

Gość(aplikacja mobilna)
Super nic nie ma :

Gość(aplikacja mobilna)
Dhjscsjvsjvs kg svzhuN🚀 bdvd II zhñs Xbznmnznznxnndbxjxjjsjsjjxjzjdbndsmdnkdosjsjdvjdhzj Mdmdndnnnznxfnmfkjdjdjdjidjdnffkdokzjdnendkdkxjdndnkxkdjxjxdbdjixjdbjxijznfnxjxjndndjxjnnddkozb de nk es bfjuxhfjdjdd un dbjdjjdjjdndkxndnxkfn Ndnnzjznnzkndmmkdnxlnxkdkd Ni eoekdbd Djskjd ju fbndjcjkxhd Znnxnzvxmxjxbmxbxnzbxbjx cgid widbdiebidd un xjudxkzbxhj🔪 bxbxvkzhzjzhxnznfn😎😈 hdbchchxhhxbxhxxbxjx un d Bj xxkxjjf tuoppsshd Lu vm N


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)