NOWOŚĆ BRIXTON Cromwell 125

NOWOŚĆ Junak 906

NOWOŚĆ BUSE Lancaster Ramoneska
9
OPINIA Caberg Riviera V3
10
OPINIA HJC FG-14
5
OPINIA Lexin ET Com
9
OPINIA Kawasaki Z900

NOWOŚĆ Pokrowiec podróżny Oxford Umbratex CV1

NOWOŚĆ IXON BULL Vented

NOWOŚĆ Brubeck Cooler New

NOWOŚĆ Shima Edge WP
Mamy już 20853 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Jest książka serwisowa w aplikacji Moto Opinie 2.0 - właśnie trafiła do Google Play

Wysłany 07 maj 2018 07:05 przez Komentarze: 7

W dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy naszą aplikację mobilną na Androida. Pojawiło się sporo nowości, ale największą z nich jest dodanie motocyklowej książki serwisowej, która do tej pory funkcjonowała wyłącznie jako aplikacja WEB na komputery.

Od tej pory instalując aplikacje Moto Opinie możecie prowadzić historię napraw i czynności serwisowych w waszych pojazdach - nie muszą to być wyłącznie motocykle. Także Quady, skutery czy nawet samochody. Liczba pojazdów jest nieograniczona, do tego każdą czynność serwisową można udokumentować zdjęciami.

Oprócz tego poprawiona została szybkość działania aplikacji, a także przebudowaliśmy stronę powitalną, która oprócz wiadomości przedstawia nam ostatnio dodane opinie oraz nadchodzące zloty i wydarzenia motocyklowe. 

To jednak dopiero początek, gdyż wkrótce kolejne aktualizacje, które poprawią komfort użytkowania oraz funkcjonalność i przydatność aplikacji w trasie :) W najbliższym czasie aplikacja będzie miała priorytet i pojawi się w niej masa przydatnych funkcji. Jeśli macie jakieś sugestie, możecie je umieszczać w komentarzach :)

Książka serwisowa w aplikacji wymaga utworzenia konta Moto Opinie, więc jeśli jeszcze go nie macie możecie to zrobić nie wychodząc z tej strony - klikając po prostu Rejestracja w prawym górnym rogu. W ciągu najbliższych dni pojawi się opcja logowania w aplikacji przez Facebook.

 Aplikację można pobrać z Google Play wpisując w wyszukiwarce - Moto Opinie. Można również skorzystać z tego linka https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moto_opinie.info&hl=pl


fox2plus
Kiedy zamierzacie wprowadzić apke na ios ?

Drzewo
Ciągle brak czasu, wymaga to posiadania komputera Apple lub odpalenia emulatora. Aplikacja na pewno powstanie, ale nie chcę obiecywać po raz kolejny, że za miesiąc czy dwa. Raczej pod koniec sezonu 2018 dopiero :( Niestety statystyki wyglądają słabo dla iOS i jest to system ze znacznie mniejszym udziałem w rynku od Androida.

Drzewo
Nowa wersja aplikacji własnie w Google Play - znacznie szybciej działa, dodałem dzielenie się wydarzeniami i zlotami na FB :)

Marcin
Wciąż nie mogę się zarejestrować

XyeXon
Dlaczego nie mogę się zalogować w aplikacji?

Drzewo
Rejestracja poprawiona, logowanie również działa. Wielkie i małe litery są rozróżniane w loginie. Wkrótce ruszy logownaie przez Facebook.

Grzegorz_Maximus
Nie mogę się zalogować a aplikacji na android, aplikacja wiesza się przy logowaniu. Chce sie zalogować tym samym loginem co loguję się na kompie.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)