NOWOŚĆ M.Line V271 FOSH

NOWOŚĆ SPYKE Imola EVO
Mamy już 16421 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Honda CT 125 może wkrótce zadebiutować jako Hunter Cub

Wysłany 30 listopad 2019 18:11 przez Komentarze: 0

Koncepcyjny model CT 125 został zaprezentowany przez Japończyków na październikowej wystawie Toki Motor Show, a teraz wygląda na to, że wyjdzie on z fazy koncepcyjnej i  doczekamy się premiery rynkowej tego ciekawego modelu, aczkolwiek pod nieco inną nazwą. 

Producent złożył wniosek o przyznanie praw do znaku towarowego Hunter Cub oraz Trail 125. Oznacza to, że w zależności od rynku motocykl może być sprzedawany pod inną nazwą, tak jak było już w latach 60-tych, gdy debiutował jego protoplasta. Na rynku amerykańskim sprzedawany był jako Trail 100, natomiast na japońskim był znany jako Hunter Cub. Również wyglądem nowy CT 125  będzie nawiązywał do swego historycznego poprzednika. Bazuje on na obecnym już na rynku modelu Super Cub 125, który dostępny jest na rynku od 2019 roku i napędzany silnikiem znanym chociażby z Hondy GROM.

Nowy Motocykl Hondy będzie miał charakter typowo użytkowy - solidna konstrukcja, która nie będzie bała się jazdy po polnych drogach czy lasach. Pojad w latach 60-tych był często używany jako główny środek transportu dla listonoszy. 
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)