NOWOŚĆ Airoh Helios

NOWOŚĆ Spidi Varitek

OPINIA Shima STR

NOWOŚĆ AGV Orbyt
Mamy już 16436 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowy model Harley-Davidson z silnikiem 350 cc coraz bliżej produkcji

Wysłany 16 grudzień 2019 14:12 przez Komentarze: 0

Harley-Davidson od lat kojarzony jest głównie z dużymi i poważnymi motocyklami typu cruiser, jednak od pewnego czasu mocno otwiera się na nowości oraz eksperymentuje, aby dotrzeć także do nowych grup odbiorców.

Najlepszym przykładem jest tutaj LiveWire, czyli elektryczny model Harley-a. Teraz firma przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego modelu we współpracy z firmą Quianjang Motorcycle - właścicielem włoskiej marki Benelli. Motocykl będzie napędzany silnikiem znanym z modelu Benelli 302S o nieco powiększonej pojemności, dzielić ma z nim również ramę, jednak poza tym ma być to inny motocykl - otrzyma inny zbiornik paliwa, oświetlenie, kierownicę i elementy wykończeniowe.

Niesety nie wiemy jeszcze jak ostatecznie nowy model Harley-a będzie się nazywał, ale nazwa robocza dla to HD350 Project. Motocykl zadebiutuje pod koniec 2020 roku - niestety prawdopodobnie jedynie w Azji. Prawdopodobnie Harley będzie sprawdzał jak nowy motocykl przyjmie się na tamtejszym rynku i jeśli okaże się sukcesem, nie jest wykluczone że pojawi się również na pozostałych rynkach.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)