NOWOŚĆ Kenda Kruz K673

NOWOŚĆ Midland BT Mini

NOWOŚĆ Dainese Hyper Flux D-DRY

OPINIA MotoSafe ALPINE

OPINIA FUCHS Silkolene PRO 4 10W40 XP

OPINIA BUSE PIT LANE

OPINIA Benyco Adventure 125

OPINIA HEROBIKER Hero 2

OPINIA Astone RT1000

OPINIA BMW F900 XR

OPINIA MZ 125 SM
Mamy już 17364 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Honda Goldwing wkrótce doczeka się wsparcia dla systemu Android Auto

Wysłany 26 maj 2020 20:05 przez Komentarze: 0

Honda ogłosiła, że Android Auto będzie wkrótce zintegrowany z obecnym modelem Gold Wing - bez żadnych dodatkowych kosztów. Odpowiednia bezpłatna aktualizacja oprogramowania do Goldwinga będzie dostępna w połowie czerwca 2020 roku. 

Użytkownicy motocykli korzystajacy ze smartfonów z Androidem 5.0 lub nowszym oraz specjalną aplikacją Android Auto będą mogli korzystać z usług takich jak muzyka, rozmowy telefoniczne i wiadomości.  Honda Goldwing w 2017 roku  była pierwszym na świecie motocyklem ze zintegrowanym systemem Apple CarPlay. Obecność tego systemu została ciepło przyjęta przez użytkowników Goldwinga, dlatego właśnie firma ta wprowadzi wkrótce obsługę najważniejszego systemu tego typu.

Android Auto pozwala na na korzystanie z z telefonu w czasie jazdy nie używając do jego obsługi ekranu samego smartfona.  Dzięki uproszczonemu interfejsowi i łatwym w użyciu komendom głosowym minimalizuje rozproszenie uwagi kierowcy. Android Auto ułatwia też dostęp do ulubionej muzyki, mediów i aplikacji do przesyłania wiadomości podczas jazdy motocyklem. Wiadomości można podyktować głosowo i wysłać do wskazanej osoby, w podobny sposób możemy sterować muzyką w aplikacjach typu Spotify. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)