NOWOŚĆ Blokada tarczy Magnum

NOWOŚĆ Akumulatory Varta

NOWOŚĆ Yamaha MT-09 2021-

NOWOŚĆ FLM Dragon

NOWOŚĆ Cross X-MOTOS XB-27 125 CC
9
OPINIA SHIMA Strada
8
OPINIA KTM EXC 400

NOWOŚĆ Honda GB 500

NOWOŚĆ Alpinestars Ridge V2 Drystar
8
OPINIA RST Pro Series Ventilator X
10
OPINIA Yamaha TDM 900
Mamy już 18200 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Gopro Hero 9 Black na horyzoncie z nowym wyświetlaczem na froncie

Wysłany 01 wrzesień 2020 15:09 przez Komentarze: 0

Pomimo coraz większej konkurencji ze strony chińskich producentów, Gopro wydaje się niezagrożone w półce premium. Nowe kamery co roku okazują się wielkim hitem i przyciągają wielu nowych klientów. Czy w tym roku też tak będzie?

Wygląda na to, że tak. Serwisi WinFuture dotarł do pierwszych renderów, które zdradzają co nowego znajdzie się w najnowszej odsłonie kamer sportowych z serii Hero. Jak zapewne zauważyliście - w oczy najbardziej rzuca się nowy kolorowy wyświetlacz. W obecnych kamerach wyświetlacz przedni jest monochromatyczny, pozwala sprawdzić bieżący tryb nagrywania, ile minut nagrywamy czy jaki jest stan baterii. 

Nowa kamera sportowa z serii Gopro będzie umożliwiała podgląd tego co nagrywamy bez konieczności używania smartfona sparowanego z kamerką. Na pewno nowa opcja przysporzy sporo fanów wśród miłośników video blogowania. Oprócz ekranu z frontu plotki mówią, że Gopro zdecyduje się na wprowadzenie wyższej rozdzielczości filmów - mówi się o 5K, jednak nie wiadomo jeszcze w ilu klatkach na sekundę możliwa byłaby rejestracja obrazu w tej rozdzielczości.

Jeśli chodzi o budowę - cała kamera jest bardzo podobna do poprzedniczki, mamy tutaj chowany w podstawie uchwyt do nagrywania i dość kontrowersyjne rozwiązanie z serii Gopro 8 Black w postaci niewymiennego obiektywu kamery. Premiera kamer z serii Hero 9 przewidywana jest na przełomie września i października.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepu
235,00 PLN
Oxford Rainex M
Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)