NOWOŚĆ Held Hamada

NOWOŚĆ Macna Velocity

NOWOŚĆ Honda SH125i

NOWOŚĆ Alpinestars Stella AST-1
4
OPINIA Shima Giro
8
OPINIA Honda CB125R Neo Sports Cafe 2018-

NOWOŚĆ Sakwy sztywne GIVI 3D600 Easylock

NOWOŚĆ Spidi Bolide

NOWOŚĆ Ogio All Elements 3.0
9
OPINIA HJC I70
1
OPINIA Midland Bike Guardian
Mamy już 18874 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Aplikacja Moto Opinie 4.0 - Zobacz gdzie są Twoi znajomi na mapie :)

Wysłany 23 luty 2021 15:02 przez Komentarze: 0

Aplikacja motocyklowa Moto Opinie ciągle się rozwija - przed Wami najnowsza odsłona 4.0 - zdecydowałem się o ominięcie dwóch oczek w numeracji, gdyż ta wersja wprowadza dość istotne nowości i ulepszenia. Oto co nowego :)

Główną nowością w tej wersji jest dodanie do mapy JAZDY, w której do tej pory mogliście szukać osób do wspólnej jazdy, opcji wyświetlania Waszego avatara, położenia i opisu. Do czego to może się przydać? Otóż możliwości jest sporo, oto niektóre z nich


1. Informowanie znajomych(i nieznajomych) gdzie jesteście


Po włączeniu statusu jazda na moto Wasza pozycja będzie widoczna na mapie i odświeżana co 1,5 minuty :) Możecie zmienić swój opis i będzie on widoczny dla Wszystkich lub tylko dla znajomych. 

2. Poszukiwanie osób do latania na moto


Taka opcja istniała już wcześniej, ale możecie teraz zrobić to w inny sposób. Zamiast dodawać nową jazdę i czekać aż ktoś dołączy można napisać np. Jutro wylatuje do Wisły, start spod BP czy McDonalds godzina 10 - Twoi znajomi(lub nie :)) jeśli będą zainteresowani mogą oczywiście dołączyć. To opcja na szybkie i krótkie wypady moto, np. popołudniowe latanie po okolicy :)


3. Szukanie "swoich" podczas wypraw motocyklowych


Dotyczy dłuższych wypraw na moto. Możecie sprawdzić czy podczas objazdówki na moto po Europie ktoś z rodaków jest gdzieś blisko - jazda w grupie z osobami, które podzielają Waszą pasje zawsze jest przyjemniejsza, prawda? :) 

4. Zapisywanie swoich tras

Gdy włączycie status "Jazda na moto" aplikacja będzie zapisywać Wasz ślad dopóki sami nie zmienicie statusu na ukryty lub naciśniecie STOP w rejestratorze tras motocyklowych. 


To jeszcze nie wszystko!

Oprócz możliwości dzielenia się swoją pozycją, opisem są oczywiście inne zmiany. Poprawione logowanie kontem Moto Opinie to jest to na co narzekaliście i jest już poprawione. Ponadto Wasze zdjęcie profilowe wyświetla się w menu obok Waszego statusu i opisu. 

Dodaliśmy także dolny pasek szybkiego dostępu, który pozwoli na szybk dostęp do najważniejszych funkcji aplikacji. Ponadto możecie zauważyć zupełnie nową oś czasu, która tym razem będzie wyświetlała Wasze treści. Oś czasu portali Moto Opinie oczywiście jest nadal dostępna :) Zapraszamy do pobierania z Google Play STORE 

ZAPRASZANIE znajomych do aplikacji :)

Pojawiła się także nowa opcja dostępna w prawym górnym menu. Jest to Zaproś znajomego - dzięki tej opcji możecie szybko zaprosić znajomych do aplikacji Moto Opinie wysyłając wiadomość SMS lub Messenger. Jeśli jesteście zalogowani w wiadomości tej będzie link do Waszego profilu - jeśli Wasz znajomy ma aplikację Moto Opinie i kliknie w ten link, to otworzy się Wasz profil i będzie on mógł dodać Was do znajomych. Dzięki tej opcji możecie używać udostępniania położenia na mapie tylko dla znajomych :) To chyba wszystko, wkrótce kolejne nowości :)Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)