4
OPINIA HJC I90
4
OPINIA HJC I90

NOWOŚĆ Bogotto Chicago

NOWOŚĆ Alpinestars Supertech-R Vented

NOWOŚĆ Freedconn FX
9
OPINIA Honda ST 1100 Pan European (1990-2001)
9
OPINIA HONDA NC750X
9
OPINIA Honda ST 1100 Pan European (1990-2001)
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
Mamy już 21017 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

SENA nawiązuje współpracę z Harman Kardon dla zapewnienia najlepszego dźwięku w interkomach

Wysłany 29 listopad 2021 17:11 przez Komentarze: 0

SENA - jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm produkujących interkomy ogłosiła, że rozpoczęła współpracę ze światowej klasy ekspertami w dziedzinie audio z firmy Harman Kardon. Współpraca ta ma na celu zapewnienie motocyklistom niespotykanego dotąd poziomu dźwięku. 

Firma podcas targów EICMA pokazała nową serię urządzeń - Quantum. Każdy produkt z serii Sena Quantum posiada nowe głośniki i mikrofon, które zostały stworzone we współpracy z ekspertami audio z Harman Kardon, aby zapewnić światowej klasy dźwięk wewnątrz kasku motocyklowego. Jak zapewnia producent interkomów - seria nowych produktów ma zapewnić motocyklistom na całym świecie niespotykany dotąd poziomu dźwięku. 

Dźwięk to jednak nie tylko głośniki - co nam z dobrej klasy głośników, jeśli dźwięk, który do nas dociera będzie pochodził z kiepskiego mikrofotu. Sena zapewnia, że stworzyła najbardziej zaawansowany mikrofon w świecie motocykli. Mikrofon Sena Quantum Series wyposażono w nowo zaprojektowany czujnik SOUND BY Harman Kardon, który zapewnia solidne działanie umożliwiające komunikację głosową podczas jazdy.Każde urządzenie komunikacyjne z serii Quantum jest objęte 3-letnią gwarancją, natomiast inteligentne kaski z serii Quantum są objęte 5-letnią gwarancją na integralność kasku i 3-letnią gwarancją na elektronikę. 
 
Cała seria Quantum firmy Sena składa się z interkomów 50S, 50R, nowej kamery 50C, modułowego inteligentnego kasku Impulse i nowego kask typu full face - Stryker. 

Jeśli chodzi o cenę, Quantum Series 50S i 50R będą dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 359 USD za pojedyncze zestawy i 639 USD za podwójne zestawy. Kamera 50C będzie sprzedawany za 499 USD. Kask Impulse jest wyceniony na $ 599 USD, a Stryker będzie kosztować $ 549 USD. 

Sena stwierdziła, że modułowy inteligentny kask Impulse zostanie wprowadzony na rynek jako w grudniu 2021 roku, a pozostałe produkty z linii zostaną wprowadzone na początku 2022 roku.   opakowanie. Co więcej dotychczasowe interkomy z serii 50S i 50R będzie można doposażyć w nowe głośniki sygnowane logo Harman Kardon.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)