4
OPINIA HJC I90
4
OPINIA HJC I90

NOWOŚĆ Bogotto Chicago

NOWOŚĆ Alpinestars Supertech-R Vented

NOWOŚĆ Freedconn FX
9
OPINIA Honda ST 1100 Pan European (1990-2001)
9
OPINIA HONDA NC750X
9
OPINIA Honda ST 1100 Pan European (1990-2001)
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
Mamy już 21017 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Bajaj inwestuje 40 mln dolarów w nową fabrykę pojazdów elektrycznych

Wysłany 03 styczeń 2022 13:01 przez Komentarze: 0

Indyjski gigant produkcyjny zainwestował ponad 40 milionów dolarów w nowy zakład produkcyjny przeznaczony wyłącznie do produkcji motocykli elektrycznych. Nowy zakład będzie odpowiedzialny nie tylko za produkcję elektrycznych dwukołowców indyjskiej marki, ale także za nadchodzące Husqvarna Vektorr i bardzo oczekiwany E-Pilen.

Według doniesień, fabryka może pochwalić się ogromną powierzchnią i jest w stanie wyprodukować około pół miliona pojazdów elektrycznych w roku. Nowy zakład jest odpowiedzialny nie tylko za montaż, ale także za produkcję, malowanie i zapewnienie kontroli jakości. 

Ponadto, zapewni ona Hindusom bardzo potrzebne możliwości zatrudnienia, zwłaszcza biorąc pod uwagę trudne ostatnie dwa lata, kiedy to Indie zostały szczególnie mocno dotknięte pandemią COVID-19. 

Oczekuje się, że nowa fabryka rozpocznie działalność w czerwcu 2022 roku. Będzie produkować lekkie i niedrogie pojazdy elektryczne. Dokładny model, który będzie produkowany w nowym zakładzie, nie został jeszcze ujawniony, jednak istnieją szanse, że będzie on oparty na dostępnym już skuterze elektrycznym Chetak. 

Co najważniejsze, wszystkie pojazdy wyprodukowane w nowym zakładzie będą sprzedawane nie tylko w Indiach, ale także na innych rynkach, w tym w Azji i Europie.
 
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)