NOWOŚĆ BRIXTON Cromwell 125

NOWOŚĆ Junak 906

NOWOŚĆ BUSE Lancaster Ramoneska
9
OPINIA Caberg Riviera V3
10
OPINIA HJC FG-14
5
OPINIA Lexin ET Com
9
OPINIA Kawasaki Z900

NOWOŚĆ Pokrowiec podróżny Oxford Umbratex CV1

NOWOŚĆ IXON BULL Vented

NOWOŚĆ Brubeck Cooler New

NOWOŚĆ Shima Edge WP
Mamy już 20853 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowość w Ducati: 4 lata fabrycznej gwarancji bez limitu kilometrów na wszystkie modele 2022

Wysłany 14 luty 2022 19:02 przez Komentarze: 0

Ducati w przekonaniu o niezawodności swoich motocyklu wprowadza unikalną na rynku motocyklowym, fabryczną, czteroletnią gwarancję 4Ever Ducati. Program gwarancyjny jest całkowicie bezpłatny i dotyczy pełnej oferty modelowej Ducati na rok 2022.

Dotychczas, poza modelami z rodziny Multistrada, motocykle Ducati objęte były standardowo dwuletnim okresem gwarancyjnym. Rygorystyczne i wydłużone testy w bolońskiej fabryce, najwyższa jakość procesów produkcyjnych i standaryzacyjnych, zaawansowane symulacje konstrukcji prototypowych oraz miliony kilometrów testów przeprowadzanych przez Ducatisti z całego świata sprawiły, iż marka z Borgo Panigale twierdzi, iż osiągnęła najwyższy w historii poziom niezawodności.

Gwarancja 4Ever Ducati nie posiada wyłączeń charakterystycznych dla zewnętrznych ubezpieczeniowych pakietów gwarancyjnych, jest całkowicie bezpłatna i nieograniczona limitem kilometrów. Dodatkowo każdy pojazd objęty programem otrzymuje czteroletnią opiekę Assistance w ramach Ducati Assistance Program.

Wydłużona gwarancja 4Ever Ducati wymaga przestrzegania planu konserwacji zawartej w instrukcji obsługi motocykla. W przypadku sprzedaży pojazdu, program 4Ever Ducati zostanie przeniesiony na nowego właściciela. Gwarancja powiązana jest z motocyklem, niezależnie od zmian jego właściciela w ramach okresu gwarancyjnego. 

Gwarancje obejmuje wszystkie nowe motocykle zakupione  w oficjalnej, polskiej sieci dealerskiej po 10 stycznia 2022 roku.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)