NOWOŚĆ OXFORD XA14 - Blokada tarczy hamulcowej z alarmem

NOWOŚĆ Romet R125

NOWOŚĆ KSR Moto Code 125
8
OPINIA Benelli Leoncino Trail
10
OPINIA Yamaha XJ6 model 2009-2013
10
OPINIA Kawasaki GTR 1400 (Model 2007-2009)

NOWOŚĆ Course Surfer

NOWOŚĆ Aprilia SXR 50
2
OPINIA Pirelli Scorpion Trail 2

NOWOŚĆ Oxford Kickback

NOWOŚĆ MTR S-13
Mamy już 20670 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Ruroc Chain: Aplikacja, która posłuży jako interkom motocyklowy

Wysłany 04 marzec 2022 16:03 przez Komentarze: 2


Producent kasków i sprzętu Ruroc wprowadził właśnie na rynek aplikację, dzięki której będzie można połączyć interkomy różnych marek za pomocą połączenia internetowego VoIP. 

CHAIN to nowy, autonomiczny system komunikacji motocyklowej, który pozwala motocyklistom i grupom motocyklistów łączyć się i rozmawiać ze sobą niezależnie od odległości. System działa na smartfonie w formie aplikacji i łączy ludzi za pomocą protokołu VOIP (Voice Over Internet Protocol). Jest to ten sam system, który jest wykorzystywany przez aplikację WhatsApp oraz wiele innych komunikatorów

Aplikacja WhatsApp umożliwia łączenie się z innymi osobami, a nawet nawiązywanie z nimi połączeń grupowych, ale aby to zrobić, trzeba skonfigurować połączenie, przewijając kontakty i dodając do nich osoby, z którymi chce się rozmawiać. CHAIN usprawnia ten proces, umożliwiając każdemu użytkownikowi aplikacji dołączenie do grupy poprzez proste udostępnienie kodu.

System ten ma pewne zalety w porównaniu z konwencjonalnymi systemami łączności Bluetooth, a mianowicie pozwala połączyć ze sobą każdego, kto posiada dowolny smartfon. Dzięki systemowi CHAIN wystarczy aplikacja na smartfonie, zestaw słuchawek przewodowych lub bezprzewodowych oraz kod łączący, aby komunikować się na dowolną odległość. 

Producent podaje, że jest to pierwsza tego typu aplikacja, aczkolwiek wcześniej powstała nasza rodzima aplikacja WeAreBikers. Link do pobrania aplikacji Ruroc znajduje się tutaj: Google Play oraz Apple Store


Amigo
Zapowiada się ciekawie, w dobie tak dużej ilości różnych interkomów apka która będzie w stanie połączyć różne zestawy że sobą będzie naprawdę spoko. Zobaczymy jak będzie działać.

PAŁKOWNIK
czy już ktoś to testował?


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)