NOWOŚĆ OXFORD XA14 - Blokada tarczy hamulcowej z alarmem

NOWOŚĆ Romet R125

NOWOŚĆ KSR Moto Code 125
8
OPINIA Benelli Leoncino Trail
10
OPINIA Yamaha XJ6 model 2009-2013
10
OPINIA Kawasaki GTR 1400 (Model 2007-2009)

NOWOŚĆ Course Surfer

NOWOŚĆ Aprilia SXR 50
2
OPINIA Pirelli Scorpion Trail 2

NOWOŚĆ Oxford Kickback

NOWOŚĆ MTR S-13
Mamy już 20670 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Gopro Player + ReelSteady: Nowa aplikacja, którą musisz koniecznie wypróbować!

Wysłany 12 kwiecień 2022 15:04 przez Komentarze: 0

Firma GoPro zaprezentowała nową bardzo ciekawą aplikację GoPro Player + ReelSteady, która będzie służyć do edycji filmów 360°, ale jak się okazuje - nie tylko.  Aplikacja to nie tylko prosty odtwarzacz i edytor wideo - posiada jedną bardzo ważną i przydatną funkcje . 

Większośc osób nie wie, ale kamery Gopro od modelu Hero 5 zapisują wraz z filmem dane z żyroskopu, które informują o drganiach podczas nagrywania kamerą. Informacje te są potem wykorzystywane podczas stabilizacji Hypersmooth. Starsze kamerki z serii Gopro niestety nie pozwalały używać stabilizacji w najwyższych rozdzielczościach, ale dzięki tej aplikacji nie będzie już żadnym problemem. 

Nowa aplikacja Gopro Player pozwoli bowiem skorzystać z tych danych i odtworzyć filmy wideo ze starszych kamer jak Gopro 5 Black z pełną stabilizacją w czasie rzeczywistym. Jako były posiadacz GP5 black jestem zachwycony tym jak skutecznie aplikacja potrafi wystabilizować obraz z filmu 4K, który wcześniej nie nadawał się do oglądania. Jeśli posiadacie kamerki Hero 5, Hero 6, ale również nowsze możecie spróbować z funkcji stabilizacji jakie daje ta aplikacja. Oczywiście im nowsza kamerka tym wrażenie będzie mniejsze, w końcu nowe modele mają stabilizacje Hypersmooth, ale mimo to widać różnice.

Aplikacja Gopro Player w przypadku korzystania z niej jako normalnego odtwarzacza ze stabilizacją jest zupełnie darmowa, ale jeśli chcielibyście wyeksportować filmy ze stabilizacją musicie wykupić subskrypcję, która kosztuje 99 Euro. Aplikacja ta działa na Androidzie, MacOS oraz Windows od 10 w górę. Dla osób, które chciałyby zapisywać swoje filmy wraz ze stabilizacją istnieje jednak bezpłatna alternatywa - istnieje aplikacja Gyroflow, która potrafi użyć danych z żyroskopu i wyeksporotwac filmy zupełnie za darmo - oto jej adres: https://gyroflow.xyz

Aplikację GOpro możecie pobrać z tego linku - https://gopro.com/en/us/info/gopro-playerNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)