NOWOŚĆ SYM GTS 125i

NOWOŚĆ Uchwyt motocyklowy SP Connect™ Moto Bundle

NOWOŚĆ Kombinezon przeciwdeszczowy REVIT Pacific 3 H2O
10
OPINIA Yamaha XVS 1300 A Midnight Star
10
OPINIA Yamaha XVS 1100 Dragstar Classic
Mamy już 21017 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BikeHud Adventure: Nowa generacja urządzenia od firmy BikeSystems

Wysłany 08 wrzesień 2015 09:09 przez Komentarze: 0

Firma BikeSystems wprowadza do oferty drugą generacje urządzenia BikeHud o nazwie Adventure. Nie jest to typowy wyświetlacz HUD jak w kasku Skully, gdyż obraz wyświetlany jest na zwykłym ekrnie OLED przed naszymi oczami, jednak w przeciwieństwie do Skully jest już dostępny na rynku i można zamontować go w każdym kasku.

Najważniejszą zmianą w stosunku do pierwszej generacji jest zmieniona obudowa i ułatwiony montaż. Urządzenie jest mniejsze, ma bardziej przemyślany kształt i łatwiej je zamontować w kasku. BikeHUD może być zamontowany zarówno po lewej jak i prawej stronie kasku. Urządzenie może współpracować z dwiema kamerami - przednią i tylną, a także komunikuje się z systemami audio Bluetooth. Dzięki specjalnej aplikacji na smartfona na wyświetlaczu mogą być wyświetlane wskazówki z nawigacji, prędkość, informacje o korkach, pogora, informacje o ruchu drogowym, przychodzące rozmowy i wiele więcej.

Firma BikeSystems nawiązała współprace z włoskim producentem kasków Premier, więc integracja BikeHud z tymi kaskami jest najwyższa. Więcej informacji na temat znajdziecie na oficjalnej stronie http://www.bike-hud.com/Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)