NOWOŚĆ Seca R-TRO

NOWOŚĆ RST Aero

OPINIA Caberg Duke

NOWOŚĆ Course Aero
Mamy już 16579 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Już 15 tysięcy motocyklistów używa aplikacji Moto Opinie. Mamy dla Was tryb offline!

Wysłany 05 wrzesień 2018 11:09 przez Komentarze: 8

Aplikacja Moto Opinie w ostatnim czasie jest często aktualizowana, a dzięki temu coraz więcej osób instaluje ją w swoim telefonie. Dziękujemy za pozytywne komentarze oraz informujemy, że właśnie stuknęło nam 15 tysięcy instalacji. :) 
Z tej okazji do aplikacji trafia długo wyczekiwany tryb offline. Dzięki niemu możecie mieć swoje ciekawe miejsca, trasy i listę noclegów nawet bez dostępu do szybkiego internetu. Wystarczy będąc w mapie kliknąć przycisk Menu po prawej stronie i wybrać "Pobierz Offline". Najbardziej aktualna lista miejsc zostanie zapisana w Waszym telefonie. 

Jeśli chcecie podczas podróży korzystać z miejsc wyłącznie offline, wystarczy później wejść w ustawienia aplikacji i wybrać wyświetlanie miejsc offline. Dodaliśmy również opcje, aby aplikacja startowała od początku z mapą miejsc. 

To jednak nie koniec "atrakcji", bowiem zdjęcia miejsc także są pobierane do pamięci - jeśli zamierzasz jechać np. na mazury, wystarczy, że poprzeglądasz miejsca na mapie i aplikacja wyświetli podgląd zdjęć w trybie offline. Ułatwi to wybieranie ciekawych miejsc do odnalezienia na miejscu.

Aplikacje możecie pobrać oczywiście w Google PlayWaldis
Ta strona nie może poprawnie w czytać mapy Google. taki komunikat pojawia mi się za każdym razem gdy wejdę w zaznaczono trasę. Dlaczego?

Mam taki sam komentarz na mapach przy przeglądaniu tras na komputerze.

Drzewo
Chwilowe perturbacje z usługami google, ale problem naprawiony zarówno na stornie jak i w aplikacji.

Goombs
Kiedy aplikacja wyjdzie na iOS?

Drzewo
@Goombs. W tej chwili pracuje nad aplikacją Moto Opinie na system iOS - prace idą do przodu. Chciałbym wydać pierwszą wersje do końca marca - taki termin sobie postawiłem jako cel i mam nadzieje, że się uda zrealizować. W międzyczasie pojawi się także pare usprawnień w aplikacji na Androida.

Artur
Witam, Kiedy aplikacja będzie dostępna na systmie iOS?

Drzewo
@Artur: Aplikacja na iOS powinna być już w tym miesiącu :)

xylarion
Jak przygotowania aplikacji na iOS?


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)