NOWOŚĆ Oxford RP-4

NOWOŚĆ Seca Superair Lady

OPINIA Suzuki VZ800 Marauder

NOWOŚĆ Rebelhorn Tramp WP

NOWOŚĆ HELD 2729

NOWOŚĆ Macna Hyper

NOWOŚĆ RICHA FF 318 Comet

OPINIA Kawasaki ZX-10R Ninja (2006-2007)

NOWOŚĆ NEXX X.WED

NOWOŚĆ Berik All Terrain

NOWOŚĆ Gaerne G. Capo Nord
Mamy już 17197 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW szykuje nową wersję modelu S1000XR na 2020 rok

Wysłany 22 październik 2019 19:10 przez Komentarze: 0

Czekacie na targi EICMA 2019? Jeśli tak, to może ucieszy was fakt, iż BMW pracuje nad nową wersją modelu S1000 XR, która pojawi się w 2020 roku. Oczywiście premiera nastąpi na nadchodzących targach EICMA. Potwierdzenie tej informacji wynika z publikacji dokumentów amerykańskiej agencji CARB.

California Air Resources Board, czyli w skrócie CARB, zajmuje się ochroną powietrza w stanie California. Chcą sprzedawać motocykle na tamtejszym rynku należy przejść surowe testy emisji spalin, a ich wyniki trafiają na strony CARB. Stąd dowiedzieliśmy się, że poziomy emisji spalin tego modelu zmieniły się, a to oznacza tylko tyle, że model na 2020 rok doczeka się większych zmian w silniku. Na ten moment nie mamy żadnych szczegółów, ale pewne jest tylko to, że idzie nowe. 

Można być niemal pewnym, że przybędzie mocy i momentu obrotowego, choć tego nie brakuje nawet w obecnym modelu. Model na 2019 rok oferuje 165KM oraz moment obrotowy 114Nm uzyskiwany przy 9250obr/min.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)