NOWOŚĆ Airoh Helios

NOWOŚĆ Spidi Varitek

OPINIA Shima STR

NOWOŚĆ AGV Orbyt
Mamy już 16436 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki przypomina Ninje GPZ 900R - czyżby powrót legendy?

Wysłany 24 grudzień 2019 17:12 przez Komentarze: 0

Kawasaki GPZ 900R Ninja to model, który zasłynął za sprawą jednego z najbardziej kultowych Hollywódzkich filmów wszech czasów - Top Gun. Do historii przeszła scena gdy Tom Cruise jedzie na Kawasaki obok startującego myśliwca. 

Pomimo faktu, że do kin trafi wkrótce nowy Top Gun, gdzie główną rolę znów będzie grał Tom Cruise, a jego filmowym motocyklem będzie tym razem Kawasaki Ninja H2, w motocyklowym świecie zawrzało. Koncern z Akashi bowiem rozpalił wyobraźnie fanów tego kultowego modelu prezentując film przedstawiający ewolucję GPZ 900R na przestrzeni lat - od jego premiery w 1984 aż do zakończenia produkcji w 2003 roku. 

Mimo braku oficjalnych potwierdzeń ze strony Kawasaki wiele osób upatruje nowego wcielenia kultowego modelu. Wszystkie znaki wskazują, że taki scenariusz jest prawdopodobny. Po pierwsze moda na motocykle retro wciąż trwa, a po drugie Kawasaki ma już świetny silnik o tej pojemności, który mógłby zasilić nowego GPZ-a - mowa oczywiście o Kawasaki Z900. Jak sądzicie - Kawasaki przedstawi nową retro-Ninje 900?
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)