NOWOŚĆ Honda Pro GN4 10W40

NOWOŚĆ Kawasaki GPZ 550

NOWOŚĆ Shima Edge Vented

NOWOŚĆ Revit Mission
3
OPINIA Schuberth C4
3
OPINIA Schuberth C4
8
OPINIA Suzuki DR350 S/SH (1990-1994)
8
OPINIA Harley-Davidson® Pan America™ 1250
2
OPINIA Adrenaline Orcan - Kombinezon przeciwdeszczowy
5
OPINIA Eazi-Grip Pro Tank Grip
10
OPINIA Kawasaki Z900
Mamy już 20830 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Niemcy zazdroszczą nam aplikacji motocyklowej Moto Opinie

Wysłany 14 styczeń 2020 13:01 przez Komentarze: 0

Siadasz do komputera, aby zrobić małą poprawke w aplikacji, a kończy się na kilku godzinach i całkiem poważnej aktualizacji :) Oto co zmieniło się w najnowszej odsłonie aplikacji motocyklowej Moto Opinie oznaczonej numerkiem 3.4 na Androida :)

Zmiany dotyczą głównie mapy - najważniejsza rzecz to przejście na tryb offline. Mapa miejsc nie będzie już pobierała miejsc z internetu, dzięki czemu przy słabszym połączeniu internetowym wszystko będzie działać szybko i bezproblemowo. Wcześniej była to opcja, jednak przy rozrastającej się liczbie miejsc było to coraz większe ograniczenie.Ta zmiana pozwoli także na dodawanie krótkich opisów praktycznie do każdego miejsca na mapie. To z kolei ułatwi jeszcze bardziej nawigacje oraz odnajdywanie ciekawych dla nas miejsc. 

Trzecia zmiana wynikła nadal z pierwszej to nowy sposób wyświetlania tras motocyklowych - wcześniej ślad trasy pojawiał się gdy kliknęliśmy trasę na mapie. Teraz aplikacja od razu wyświetla wszystkie dodane trasy na mapie :) Od razu widzimy którędy dotrzeć do ciekawych miejsc, aby droga była atrakcyjna. Te różowe węże to najlepsze odcinki dróg w Polsce, oczywiście będzie ich przybywać :)
Najważniejsza zmianę pozostawiam na koniec. Jest to grupowanie miejsc na mapie w tzw. klastry. Wcześniej pomniejszając mape nasze punkty POI zaciemniały cały obraz. Teraz punkty POI pojawiają się przy powiększaniu mapy i chowają w kółeczkach z informacją ile miejsc kryje się w pobliżu danej lokalizacji. Dzięki temu szybko sprawdzimy ciekawe punkty w zasadzie w każdym miejscu w Europie i będziemy mieli podgląd na ciekawe trasy w danym rejonie. Jeśli po instalacji aktualizacji nie widzicie tras na mapie - wystarczy kliknąć ikonkę mapy w prawym dolnym rogu i wybrać opcje POBIERZ OFFLINE. Ponowne uruchomienie aplikacji sprawi, że już wszystkie trasy pojawią się na mapie.

PS. Kolejna aktualizacja tym razem będzie na iOS - zapraszam do pobierania aplikacji dla obu systemów 

 
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)