NOWOŚĆ OXFORD XA14 - Blokada tarczy hamulcowej z alarmem

NOWOŚĆ Romet R125

NOWOŚĆ KSR Moto Code 125
8
OPINIA Benelli Leoncino Trail
10
OPINIA Yamaha XJ6 model 2009-2013
10
OPINIA Kawasaki GTR 1400 (Model 2007-2009)

NOWOŚĆ Course Surfer

NOWOŚĆ Aprilia SXR 50
2
OPINIA Pirelli Scorpion Trail 2

NOWOŚĆ Oxford Kickback

NOWOŚĆ MTR S-13
Mamy już 20670 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

J-Cruise II : Shoei wprowadza nowy model kasku otwartego na 2020 rok

Wysłany 18 styczeń 2020 14:01 przez Komentarze: 0

Lepsze jest wrogiem dobrego, dlatego lubiany przez motocyklistów kask Shoei J-Cruise zostanie zastąpiony w 2020 roku przez model z rzymską dwójką na tyle :) Czy warto przesiadać się na nowy kask Shoei - na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.

Jeśli chodzi o zmiany - zacząć należy od skorupy. Zmieniono jej design na bardziej agresywny oraz jak twierdzi Shoei - nowoczesny. Przeprojektowany został tył kasku - tylny wylot powietrza pełni funkcje spojlera aerodynamicznego, co ma przekładać się na większą stabilność głowy przy większych prędkościach.

Shoei prowadził szereg badań w swoim tunelu aerodynamicznym tak, aby kask wnosił nie tylko poprawę aerodynamiki, ale także zapewniał optymalną wentylacje. Według producenta jej skuteczność została zwiększona o 30% dzięki zastosowaniu dodatkowego przedniego wlotu powietrza oraz przemodelowaniu jego kształtu.Co jeszcze Shoei przygotował dla swoich klientów w nowym modelu? Jest to lepsze w okolicach wizjera, które ma zapewnić skuteczną redukcję hałasu i powiększyć komfort jazdy. Mamy tutaj również nowy mechanizm blendy drugiej generacji QSV-2, która jest 5 mm dłuższa niż w poprzednim modelu i będzie jeszcze lepiej spełniać swoją rolę przy ochronie przed słońcem.

Przydatne linki: Kaski ShoeiNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)