NOWOŚĆ BRIXTON Cromwell 125

NOWOŚĆ Junak 906

NOWOŚĆ BUSE Lancaster Ramoneska
9
OPINIA Caberg Riviera V3
10
OPINIA HJC FG-14
5
OPINIA Lexin ET Com
9
OPINIA Kawasaki Z900

NOWOŚĆ Pokrowiec podróżny Oxford Umbratex CV1

NOWOŚĆ IXON BULL Vented

NOWOŚĆ Brubeck Cooler New

NOWOŚĆ Shima Edge WP
Mamy już 20853 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Pierwsza aktualizacja Moto Opinie 1.1 na telefony iphone już do pobrania

Wysłany 20 styczeń 2020 18:01 przez Komentarze: 2

Tak jak obiecywaliśmy - po udostępnieniu aplikacji na iOS ruszymy za aktualizacjami, które sprawią że aplikacja Moto Opinie będzie jeszcze bardziej przydatna motocykliście. Oto przed Wami pierwsza aktualizacja oznaczona numerkiem 1.1, która już pojawiła się w App Store. 

Główne zmiany dotyczą mapy miejsc. Pierwszą i najważniejszą nowością jest wyświetlanie śladów tras - podobnie jak w wersji na Androida trasy pobierane są offline i nie powodują zużycia transferu danych. Jeśli dobrze przypatrzyliście się screenowi powyżej - na środku mapy w jej dolnej części znajduje się nowy przycisk, którego do tej pory nie było. Dzięki niemu możecie wykonać parę przydatnych sztuczek :) Po jego tapnięciu pojawi się menu takie jak poniżejTo tutaj ukryte są następne nowości w aplikacji 1.1. Jest to dodawanie nowych miejsc na mapę bezpośrednio z apki - np. będąc w trasie odkrywając coś nowego możecie w szybki sposób wpisać nazwę miejsca,  krótki opis i dodać jego zdjęcie. Pojawi się ono natychmiast na mapie.

Kolejną przydatną opcją jest przycisk "Pokaż miejsca w pobliżu". Jeśli przytrzymacie palec na mapie pojawi się pinezka, która oznacza interesującą nas lokalizacje. Teraz klikając w w/w przycisk możemy wyświetlić najciekawsze miejsca w pobliżu tej pinezki w postaci łatwej do przeglądania listy ze zdjęciami i posegregowanej według odległości. Proste i przydatne, prawda? :) Kolejny przycisk pozwala na nawigowanie do wybrnaego miejsca - podobnie jak poprzednio musicie przytrzymać palec na mapie i wybrać odpowiednią opcje nawigacji. Przydatne np. wtedy gdy chcemy jechać wybraną z mapy trasą, ale zacząć od jej drugiej strony :) 

Następny przycisk pozwoli nam przełączyć widok mapy na terenowy z uwzględnieniem ukształtowania terenu. Wygląda to mniej więcej tak :) 
Ostatni na liście przycisk służy do pobierania mapy miejsc. Jak wiecie (lub nie? :)) - mapy w aplikacji pobierane są po jej pierwszym uruchomieniu, jednak jeśli użytkownicy dodają nowe miejsca to Wasza mapa w aplikacji może być nieco zdeaktualizowana. Co jakiś czas polecamy używać opcji Aktualizuj miejsca i trasy, aby być na bieżąco.

To już wszystko jeśli chodzi o nową wersje Moto Opinie 1.1. Kolejna aktualizacja będzie wypusczona na Androida, a potem niezwłocznei na iOS. Będzie to naprawdę duża zmiana w aplikacji i sposobnie z jej korzystania :) Zostawię to jako niespodzianke - myśle, że będziecie bardzo zaskoczeni i zadowoleni z zupełnie nowych możliwości :) 


 


Drzewo
No i właśnie aplikacja została zatwierdzona przez Apple :) Można ją aktualizować do wersji 1.1. Miłego używania.

YogS
Nie mogę się zalogować w aplikacji na Androida, po kliknięciu 'zaloguj' nic się nie wgrywa.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)