NOWOŚĆ Airoh GP 550 S

NOWOŚĆ Forma Genesis

OPINIA HJC IS-17
Mamy już 16534 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Mamy to! Z aplikacją Moto Opinie znajdziesz innych motocyklistów z okolicy!

Wysłany 12 luty 2020 20:02 przez Komentarze: 3

Obiecaliśmy, że będzie, więc słowa dotrzymujemy! Oto przed Wami super gorąca nowość - aplikacja Moto Opinie 3.5 umożliwi umawianie się na wypady motocyklowe. Dzięki niej możesz znaleźć towarzyszy na weekendowe latanie, wyjazd na zlot z Twojego miasta czy zorganizować obstawę ślubną, a nawet poszukać plecaczka :)

Wszystko co trzeba zrobić to zainstalować najnowszą wersje aplikacji Moto Opinie ze sklepu Google Play. Wszystkie jazdy wyświetlane są w formie przejrzystej mapy - wystarczy odnaleźć jazdę, która Cię interesuje i dołączyć do niej. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby samemu utworzyć nową jazdę i odnaleźć ludzi z okolicy, którzy będą chcieli do Ciebie dołączyć

Przytrzymaj palcem miejsce z którego chcesz startować, napisz jaki jest cel jazdy, preferowana prędkość przelotowa i obserwuj kto z okolicy dołączy do twojego wyjazdu!  Umawiania na wyjazdy motocyklowe jeszcze nigdy nie było tak łatwe!
W lewym bocznym menu w czerwonym kwadraciku wyświetlana jest liczba dostępnych wyjazdów. Po kliknięciu w konkretny wyjazd zobaczycie kto go utworzył i będziecie mogli dołączyć albo podyskutować z uczestnikami, gdyż dostępne jest również okno czatu z możliwością dodawania zdjęć. Przyda się to także, gdy w czasie wypadu ktoś się zagubi - będizemy mogli powiedzieć gdzie się spotkamy albo po prostu dograć wszystko przed wyjazdem czy tam pochwalić się zdjęciami z wypadu :)
Dużą zmianę przeszedł także ekran profilu użytkownika. Możecie zmieniać zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle, dodawać znajomych, których odnajdziecie w zakładce jazdy, a wkrótce uruchomimy prywatne tablice użytkowników oraz powiadomienia o aktywności znajomych - np. gdy nasz znajomy doda jazdę, będziemy o tym wiedzieli :)

Zapraszamy do instalacji aplikacji Moto Opinie w Google Play. Już wkrótce moduł jazdy trafi także na telefony z iOS :)

 ruszajew
Nie można się zalogować przez konto moto-opinie. Tutaj na stronie konto działa a w aplikacji mam wrażenie że brakuje przycisku ,, wróc,, po zalogowaniu.

Drzewo
Jak próbujesz się zalogować? Musisz wejść w ustawienia aplikacji, tam uzupełnić login oraz hasło. Pamiętaj o małych i wielkich literach. Po restarcie aplikacji będziesz zalogowany :) Na pewno działa, bo sam loguje się kontem Moto Opinie, a nie przez Google.

ruszajew
@Drzewo Dzięki, działa.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)