NOWOŚĆ Ixon Speeder WP

NOWOŚĆ Peugeot Tweet 125

NOWOŚĆ IXS 99 1.0

NOWOŚĆ Astone DJ8

NOWOŚĆ K2 Chain Cleaner zmywacz do łańcucha

NOWOŚĆ Fodsport FX6

NOWOŚĆ Revit Emerald

OPINIA Klocki hamulcowe Brenta

OPINIA Klocki hamulcowe Brenta

OPINIA Klocki hamulcowe Brenta

OPINIA Smar MANNOL White Grease 450 ml
Mamy już 17631 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha Tenere 700 Rally może wkrótce zadebiutować na rynku

Wysłany 13 luty 2020 22:02 przez Komentarze: 0


Wygląda na to, że już w najbliższej przyszłości Yamaha doda do swojej odnoszącej wielkie sukcesy sprzedażowe gamy Ténéré 700 nowy model - Ténéré 700 Rally.

Obecnie Yamaha oferuje tylko jedną wersję Ténéré 700, choć klienci mogą dostosować motocykl do swoich upodobań dzięki opcjonalnym dodatkom i pakietom akcesoriów - "Explorer Pack" zorientowanym na turystykę i "Rally Pack" zorientowanym na off-road. Nowe dokumenty sugerują, że firma zamierza dodać do oferty nowy model w postaci Ténéré 700 Rally.

W odróżnieniu od obecnego "Rally Pack", który jest zestawem dodatków, "Ténéré 700 Rally" ma własną, odrębną nazwę. W przypadku gdy zwykła Ténéré 700 znana jest jako  XTZ690, to Ténéré 700 Rally ma oznaczenie XTZ690D-B. Niedawno motocykl uzyskał homologacjęw Europie jako samodzielny model, co sugeruje, że wkrótce rozpocznie się jego sprzedaż.

Niejasne pozostaje, co dokładnie odróżniać będzie Ténéré 700 Rally od zwykłego Ténéré 700. Z ograniczonej specyfikacji dostępnej w dokumentach homologacyjnych wynika, że motocykl ma taką samą moc jak normalne Ténéré 700 - pełna wersja to 54 kW (72 KM), a wersja dostępna z limitem na kategorie A2-35 kW (47 KM). Norma emisji hałasu jest taka samo, co sugeruje, że motocykl nie będzie sprzedawany z opcjonalnym tłumikiem Akropovic z pakietu Rally. 

Motocykl jest też identyczny pod względem wagi (204 kg na mokro), długości (2370 mm), rozstawu osi (1595 mm) i wysokości (1455 mm). To ostatniae oznacza, że rajdowa Ténéré 700 nie miałaby wyższego zawieszenia niż wersja standardowa. Tener Rally może okazać się bliźniaczym modelem, być może dostanie specjalne rajdowe malowanie Monster Energy z rajdu Dakar. No cóż, sporo pytań, a mniej odpowiedzi. Miejmy nadzieje, że wkrótce wszystkiego się dowiemy.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)