OPINIA Lusterka Rizoma Circuit 743

OPINIA Bell Race Star

NOWOŚĆ Macna Traction

NOWOŚĆ Alpinestars Sp X Air Carbon V2

NOWOŚĆ Rukka RCT

NOWOŚĆ Kenda Kruz K673

NOWOŚĆ Midland BT Mini

NOWOŚĆ Dainese Hyper Flux D-DRY

OPINIA MotoSafe ALPINE

OPINIA FUCHS Silkolene PRO 4 10W40 XP

OPINIA BUSE PIT LANE
Mamy już 17431 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Legendarne wyścigi Isle Of Man TT 2020 odwołane z powodu COVIC-19

Wysłany 18 marzec 2020 20:03 przez Komentarze: 0

W obliczu rozprzestrzeniającego się wirusa to było niestety do przewidzenia. Rząd wyspy Man oficjalnie ogłosił, że legendarne wyścigi Isle Of Man TT 2020 będą odwołane ze względu na obawy przed zwiększonym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19.

Pierwotnie impreza miała odbyć się między 30 maja, a 13 czerwca 2020 roku. Odwołanie tego ważnego wydarzenia jest konsekwencją podjęcia przez rząd wyspy MAN środków mających zapewnić bezpieczeństwo obywatelom.

"Decyzja o odwołaniu tego wydarzenia nie została podjęta lekkomyślnie, a wszystkie opcje, w tym przesunięcie terminu wyścigów, zostały szczegółowo rozważone. Przedstawiciele rządu wyspy Man omówią teraz następstwa tej decyzji ze wszystkimi firmami, uczestnikami i osobami, których ta decyzja będzie bezpośrednio dotyczyła" - powiedziała Laurence Skelly, minister ds. przedsiębiorczości wyspy Man. 

Jest to drugie w historii odwołanie wyścigów TT na Wyspie Man - pierwszy raz zostały one  odwołane w 2001 roku, po wybuchu epidemii pryszczycy. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)