NOWOŚĆ OXFORD Warrior 2.0

NOWOŚĆ INNOVV K5 - wideorejestrator motocyklowy z 2 kamerami przód + tył

NOWOŚĆ Nolan N-COM B902 X

NOWOŚĆ Zontes Z2 125

NOWOŚĆ NOLAN N-COM B902L R

NOWOŚĆ Torba na siedzenie motocykla Qbag ST07

NOWOŚĆ Forma Swift DRY

NOWOŚĆ Gogle LEATT VELOCITY 6.5

NOWOŚĆ Cross X-MOTOS XB-38 140 cc
6
OPINIA Uchwyt AA99931 typu Ram-Mount
9
OPINIA Dunlop RoadSmart 3
Mamy już 20981 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Jazda motocyklem traktowana jak spacer: Policja ma dobre wieści dla motocyklistów

Wysłany 28 marzec 2020 12:03 przez Komentarze: 6

Zaraz po wprowadzeniu zaostrzenia swobody poruszania 24 marca 2020 roku, pojawiło się wiele pytań odnośnie jazdy na motocyklu. Dozwolona miała być aktywność na świeżym powietrzu taka jak bieganie czy jazda na rowerze, ale nie do końca wiadomo było czy jazdę motocyklem można potraktować podobnie jak jazdę na rowerze czy rekreacyjny spacer.

Wygląda jednak na to, że jazda motocyklem w pojedynkę nie będzie groziła mandatem karnym. Na antenie radia Rzeszów wypowiedział się Podkomisarz Paweł Grześ z Wydziału Ruchu Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie, który stwierdził: "Wycieczka motocyklowa może być potraktowana jak spacer i nie grozi konsekwencjami".

To naprawdę znakomita wiadomość. Pełny wywiad z Podkomisarzem znajdziecie na stronie radia Rzeszów: https://www.radio.rzeszow.pl/wiadomosci/30290/motocykl-w-czasach-koronawirusa-tylko-samotne-wycieczki


Ktoś
Wiedziałem od początku ;) Zaraz i tak znajdą się Ci bardziej święci od Papieża i będą pouczać jak to nieodpowiedzialnie jeździć na moto w czasie koronawirusa. Jeśli robisz to z głową i samemu to czemu nie.

Aga
Ale tylko w pojedynke? Z partnerrm nie mozna?

Karol
No i są już nowe zaostrzenia przepisów - nie można jeździć z plecakiem. Możliwe jest jedynie pojedyncze wychodzenie z domu i konieczność zachowania odległości 2 metrów. Mandaty od 5 do 30 tysięcy.

Maciej
Już nieaktualne xD Kolega wczoraj dostał mandat za jazdę na moto.

Arek
Ludzie obudźcie się obejrzyjcie sobie wypowiedzi lekarzy na youtube np.prosto z pionu w Nowym Jorku lub:Polak mieszkający w Angli ujawnia jak media kłamią w sprawie Covid 19 Właczcie myślenie i nie panikujcie i nie dajcie się wkręcać i manipulować mediom i rządzącym

Edek
Arek nie pajacuj. I radzę samemu włączyć myślenie.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)