NOWOŚĆ Fantic Caballero Rally 500

NOWOŚĆ NAXA C10

OPINIA Yamaha FZ6 Fazer 2004-2006

OPINIA Shark EVO One

NOWOŚĆ Richa Edge WP

NOWOŚĆ Ozone RS-600

NOWOŚĆ Motorex Helmet Care

OPINIA Dunlop D209 Sportmax Qualifier

OPINIA Power Commander III USB

OPINIA Castrol Power 1 10W40 Półsyntetyczny

OPINIA TCX PRO 2.1
Mamy już 18099 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Akrapovic wypuszcza na rynek tytanowy układ wydechowy do CBR 1000RR-R

Wysłany 09 kwiecień 2020 16:04 przez Komentarze: 0

Jednym z najszybszych i zarazem najłatwiejszych sposobów na szybkie zwiększenie mocy motocykla jest zainstalowanie akcesoryjnego układu wydechowego. Jedną z wiodących firm na tym rynku jest Akrapovic, który właśnie wprowadza pełny układ wydechowy dedykowany najnowszej Hondzie CBR 1000RR-R Fireblade.

Nowy racingowy układ wydechowy Akrapovic Evolution Line Kit został wykonany z tytanu i opracowany wraz z zaleceniami działu badawczo-rozwojowego Honda Racing Corporation (HRC) - ma on współpracować z HRC Race Kit.  Ta konkretna jednostka jest przeznaczona wyłącznie do użytku na torach i w wyścigach, ponieważ została zbudowana zgodnie z surowymi wytycznymi HRC. 

Dzięki zastosowaniu super lekkiego stopu tytanu i własnej odlewni (Akrapovic  jest jedynym producentem układów wydechowych, który posiada własną), wszystko począwszy od kolektorów do tłumika końcowego zostało zbudowane z myślą o idealnym dopasowaniu i pięknym wyglądzie. W rezultacie powstał pełny układ wydechowy, który waży mniej o 5kg od seryjnego i pozwala wycisnąć z motocykla pełną moc 218 koni mechanicznych!
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)