NOWOŚĆ Sena 5S

NOWOŚĆ Revit Mantis

NOWOŚĆ Naxa S26

NOWOŚĆ FC 125 Extreme Ride

NOWOŚĆ Shima Rush Lady

NOWOŚĆ Macna Converter

NOWOŚĆ Kymco Agility City 125

OPINIA Yamaha YZF-R6 (2003-2004)

OPINIA Mottowear Combat

OPINIA LS2 FF324 Metro

OPINIA HJC RPHA 90
Mamy już 17606 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Muzeum Ducati w Bolonii po zamknięciu z powodu COVID-19 znowu otwiera się na odwiedzających

Wysłany 05 lipiec 2020 21:07 przez Komentarze: 0


Co ciekawego można zobaczyć w Bolonii? Motocykliści oczywiście odpowiedzą jednogłośnie - Muzeum Ducati! Obiekt ten zamknięty od marca z powodu wybuchu koronawirusa został wczoraj ponownie otwarty ku uciesze wszystkich pasjonatów dwóch kółek.

Od 4 lipca do końca września muzeum będzie można odwiedzać w weekendy, a w sierpniu zaplanowano także kilka dodatkowych dni otwartych. Wstęp do muzeum będzie kosztował 25 euro, a nie jak zwykle 32 euro i będzie obejmował wstęp zarówno do samego muzeum, jak i do laboratorium Fisica, które pokazuje szczegóły techniczne silników stosowanych w Ducati.

Niestety są również złe wieści - zwiedzanie będzie ograniczone do 45 minut - czas jednak nie zostanie podzielony na same muzeum i laboratorium, więc łącznie będziemy mogli zwiedzać obiekty przez 90 minut. W celu zachowania dystansu społecznego, wstęp jest ograniczony do siedmiu osób jednocześnie, a maski muszą być noszone przez cały czas wizyty. Ducati zaleca również zwiedzanie okolic Bolonii wynajętym Ducati.

 Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)