8
OPINIA FreedConn T-Max S
5
OPINIA Caberg Duke 2
1
OPINIA Shima EXO Vented
5
OPINIA Lazer Rafale
9
OPINIA Romet Soft Chopper 2 125 EFI
10
OPINIA HJC I90
1
OPINIA Oxford Scremer XA7
5
OPINIA Junak M12 Vintage
4
OPINIA Midland BTX2 Pro Twin
Mamy już 19231 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW Motorrad przedstawiło rysunki patentowe trzeciego wariantu cruisera R18

Wysłany 20 marzec 2021 21:03 przez Komentarze: 0


BMW Motorrad planuje rozszerzyć gamę R18 - po wprowadzeniu R18 First Edition i R18 Classic. Najnowsze patenty zgłoszone przez niemiecką markę ujawniły, że R 18 otrzyma turystyczną odmianę ze sporymi owiewkami i bocznymi kuframi.

Podobnie jak R 18 First Edition i R 18 Classic, oczekuje się, że nowy model zachowa silnik Big Boxer o pojemności 1,802cc; jednakże, otrzyma on inne modyfikacje, które uczynią go bardziej dostosowanym do potrzeb motocyklowych turystów.  Motocykl wydaje się mieć grubsze podwójne siedzenie, większy zbiornik paliwa w kształcie łzy, aby zwiększyć zasięg i oczywiste owiewki typu bat-wing, czyli skrzydłą nietoperza. Patrząc na deskę rozdzielczą, nowy R 18 może być wyposażony w duży ekran TFT umieszczony poniżej dwóch analogowych wskaźników, podczas gdy na prawym i lewym panelu sporziewany jest głośnik.Motocykl będzie miał również masywniejszy przedni błotnik niż ten, który znajdziemy w standardowym R 18 Classic i First Edition.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)