NOWOŚĆ Held Hamada

NOWOŚĆ Macna Velocity

NOWOŚĆ Honda SH125i

NOWOŚĆ Alpinestars Stella AST-1
4
OPINIA Shima Giro
8
OPINIA Honda CB125R Neo Sports Cafe 2018-

NOWOŚĆ Sakwy sztywne GIVI 3D600 Easylock

NOWOŚĆ Spidi Bolide

NOWOŚĆ Ogio All Elements 3.0
9
OPINIA HJC I70
1
OPINIA Midland Bike Guardian
Mamy już 18874 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Rajdy motocyklowe Yamaha w sezonie 2021 - kalendarz wydarzeń

Wysłany 07 kwiecień 2021 19:04 przez Komentarze: 0

Yamaha Motor Polska wspólnie z ON Tour Poland zapraszają na cykl turystycznych rajdów na orientację po Polsce. W propozycji na sezon 2021, od kwietnia do listopada, znajdziecie zarówno imprezy dla miłośników jazdy po bezdrożach, jak i dla fanów dróg asfaltowych. 

Tegoroczna oferta rajdów jest wyjątkowo bogata i dostosowana do zróżnicowanych potrzeb motocyklistów – są krótsze i dłuższe trasy, łatwiejsze i o zaawansowanym stopniu trudności, przeznaczone dla wytrawnych uczestników jazdy na orientację. We wszystkich uczestnicy nawigują na roadbook, odszukując punkty kontrolne i przy okazji zwiedzając najpiękniejsze zakątki Polski i najciekawsze trasy motocyklowe.

Nowością w sezonie 2021 są organizowane dwa puchary – Yamaha Rally Cup Poland 2021 z trzema eliminacjami oraz Puchar Jednodniówek ON Tour Poland. Ten pierwszy startuje spod salonów Yamahy – Adrenalina w Sieradzu, Wawrosz w Katowicach i Uhma Bike w Warszawie. Na wszystkich imprezach prócz znakomitej zabawy do wygrania  są cenne nagrody.

Kalendarz imprez wraz z terminami i pełną informacją jest dostępny na stronach internetowych: www.rajdymotocyklowe.com, www.wydarzenia.yamaha-motor.pl  Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)