NOWOŚĆ Romet ZK 125 FX 2017-

NOWOŚĆ Revit Neptune 2

NOWOŚĆ Held Carese Evo

NOWOŚĆ Stormer Rise

NOWOŚĆ Seca Strada EVO

NOWOŚĆ S100 Weisses Ketten Spray 2.0

NOWOŚĆ Dainese Atipica Air
10
OPINIA Honda VFR 1200X Crosstourer
10
OPINIA Sidi Canyon Gore-Tex
5
OPINIA Broger California
5
OPINIA Broger California
Mamy już 19454 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Triumph SOS - nowa aplikacja, która może uratować życie motocyklisty!

Wysłany 18 kwiecień 2021 17:04 przez Komentarze: 0

Triumph udostępnił właśnie nową aplikację mobilną na iOS i wkrótce na Androida, która pozwoli na wykrycie kolizji motocyklisty, a następnie zaalarmuje służby ratownicze gdy motocyklista sam nie będzie w stanie wezwać pomocy.

Jak to działa? Aplikacja Triumph SOS wykorzystuje wbudowane w smartfon akcelerometry, aby określić, kiedy dojdzie do kolizji. Następnie mamy 30-sekundowe okno, aby anulować alarm o kolizji. Po tym czasie aplikacja powiadomi służby ratunkowe, że rozbiłeś swój motocykl. Jeśli nie odbierasz telefonu, to służby ratunkowe wyślą karetkę do Twojej lokalizacji, aby sprawdzić i upewnić się, że wszystko jest w porządku. Przynajmniej tak to będzie działać w Wielkiej Brytanii i Europie.

Podobno system jest bardzo niezawodny, i nie wysyła fałszywych alarmów do służb ratowniczych. Aplikacja Triumph SOS jest darmowa dla właścicieli motocykli Triumpha przez trzy miesiące, potem należy płacić abonament miesięczny wynoszący 4 Funty.Aplikacja nie jest przeznaczona wyłącznie dla właścicieli Triumphów; każdy może ją pobrać i wypróbować, a w każdej chwili można z niej zrezygnować.

W Polsce od dłuższego czasu działa podobna aplikacja motocyklowa o nazwie MotoSave, którą można pobrać w sklepie Google Play.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)