4
OPINIA HJC I90
4
OPINIA HJC I90

NOWOŚĆ Bogotto Chicago

NOWOŚĆ Alpinestars Supertech-R Vented

NOWOŚĆ Freedconn FX
9
OPINIA Honda ST 1100 Pan European (1990-2001)
9
OPINIA HONDA NC750X
9
OPINIA Honda ST 1100 Pan European (1990-2001)
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
Mamy już 21017 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Husqvarna Vitpilen 1301 testowana w Europie: Są zdjęcia szpiegowskie motocykla

Wysłany 13 styczeń 2022 20:01 przez Komentarze: 0

Portal motocyklowy RideApart opublikował zdjęcia szpiegowska prototypowego modelu Husqvarna Vitpilen 1301, który testowany jest ponoć w europie. Pierwsze informacje na jego temat pochodzą już z 2016 roku, jednak do tej pory były to tylko plotki.

Dodatkowo model, na którym bazuje wielkogabarytowy Vitpilen, czyli 1290 Super Duke R od KTM-a przeszedł sporą modernizacje, dostając kompozytową ramę pomocniczą, przerobiony V-twin LC8 i zaktualizowany pakiet elektroniki. Firma uznała, że to dobry moment, aby na bazie nowego modelu DUKE 1290 wskrzesić projekt Vitpilen 130

Futurystyczny, okrągły reflektor jest oczywisty, ale nowy prototyp nie ma nadwozia w stylu Vitpilena. Zamiast tego, testowy egzemplarz przypomina ostrą stylistykę Super Duke-a, a nawet wykorzystuje nową kompozytową ramę pomocniczą, którą można znaleźć w podrasowanym hypernakedzie.Nie oznacza to jednak, że Husqvarna po prostu zamontowała nowy reflektor. Vitpilen 1301 wyposażono w jednostronny wahacz, ale zastosowano dziewięcioramienny zestaw kół z odlewanego aluminium, w porównaniu do pięcioramiennych Super Duke R. Tłumik wydechu Husqvarny również różni się od swojego krewniaka z KTM, wybierając konstrukcję z podwójnymi puszkami. W typowym dla Vitpilena stylu, prototyp posiada lusterka na końcówkach drążków, a także elegancki przedni błotnik.

Nie wiemy jeszcze kiedy motocykl zadebiutuje na rynku, miejmy nadzieję że jeszcze w tym roku. 
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)