1
OPINIA Cross XTR 607 125 cc

NOWOŚĆ NAXA C03

NOWOŚĆ Bering Yukon Gore-Tex
9
OPINIA Suzuki GSF 1250S Bandit (2007-)
10
OPINIA MaxTo M6S MESH

NOWOŚĆ IXON MS FEVER Lady

NOWOŚĆ IXON RS RISE AIR

NOWOŚĆ Beta 390 / 500 RS 2024-

NOWOŚĆ TCX Tourstep WP
9
OPINIA Suzuki GS 500

OPINIA ZIPP Raven 250
Mamy już 24432 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kymco Like 125 EV: Elektryczny skuter o zasięgu 199 km!

Wysłany 12 styczeń 2022 16:01 przez Komentarze: 0


Kymco Like 125 EV to nowy skuter w ofercie Tajwańskiej marki - model ten jest w stanie zapewnić zasięg aż 199 km na jednym ładowaniu! Jest napędzany przez silnik o mocy 3200 W, który daje kierowcy około 4,3 KM. Ma 27 litrów schowka pod siedzeniem, co wystarcza do przechowywania trzech baterii, które w połączeniu dają spektakularny zasięg.

Akumulatory do nowego skutera wytwarzane są w autorskeij technologii Ionex firmy Kymco, która twierdzi, że ich ładowanie trwa zaledwie godzinę. A jeśli zastanawiasz się nad tym, czy bateria się nie rozładuje, Kymco twierdzi, że każda bateria będzie mogła być ładowana około 1000 razy w ciągu swojego życia.

Kymco wprowadziło baterie Ionex jako odpowiedź na całkowitą dominację skuterów elektrycznych Gogoro na rynku tajwańskim. Według The Taipei Times w marcu 2021 roku, Gogoro sprzedało 345 190 skuterów elektrycznych w porównaniu z 19 215 skuterami Kymco. To skłoniło prezesa Kymco do ogłoszenia, że Ionex będzie marką wydzieloną z Kymco, podobnie jak Scrambler firmy Ducati.Na Tajwanie marka jest znana po prostu jako Ionex, ale na całym świecie jest znana jako Kymco Ionex. Jednym z kluczowych czynników sukcesu zarówno Gogoro, jak i Ionex jest zastosowanie wymiennych stacji baterii. Jest to idealne rozwiązanie dla kurierów poruszających się po mieście, którzy mogą po prostu wymienić baterie i ruszyć w drogę.
 
Wracając do Like 125 EV - skuter waży zaledwie 94 kilogramy i może łączyć się ze smartfonami za pomocą aplikacji, która umożliwia dostęp do informacji takich jak prędkość i poziom naładowania baterii. Wyświetlacz jest oczywiście w pełni cyfrowy.Jeśli chodzi o cenę, Kymco Like 125 EV kosztuje około 1,200 Euro. Miejmy nadzieję, że Kymco wprowadzi nowy model także w Europie, w tym Polsce.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)