4
OPINIA HJC I90
4
OPINIA HJC I90

NOWOŚĆ Bogotto Chicago

NOWOŚĆ Alpinestars Supertech-R Vented

NOWOŚĆ Freedconn FX
9
OPINIA Honda ST 1100 Pan European (1990-2001)
9
OPINIA HONDA NC750X
9
OPINIA Honda ST 1100 Pan European (1990-2001)
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
Mamy już 21017 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki ZX-4R z 4-cylindrowym silnikiem może wkrótce zadebiutować na rynku

Wysłany 14 styczeń 2022 15:01 przez Komentarze: 0

Według pisma motocyklowe MCN oraz nieznanych japońskich źródeł, nadchodzi kolejny bardzo ciekawy motocykl od Kawasaki. Zieloni wypuścili już na rynek azjatycki swoją mini rakietę ZX-25 z rzędowym silnikiem czterocylindrowym, który kręci się aż do 17,000 obr/min! 

Podczas gdy mała rzędowa czwórka osiąga bardzo przyzwoitą moc 50 KM przy 15 500 obr/min, jej moment obrotowy nie jest już tak  spektakularny. Kawasaki zamierza podnieść nieco osiągi.  Tym razem zwiększy pojemność skokową silnika do 400 cm3. MCN opiera się nie tylko na doniesieniach nienazwanych źródeł, ale również wskazuje na wniosek japońskiego urzędu patentowego z 2019 roku.  

Poza zmianą silnika, MCN sugeruje, że ZX-4R może dzielić zdecydowaną większość części z istniejącym ZX-25R, w tym rurową ramę stalową, wahacz i większość nadwozia.  Motocykl otrzyma jednak kilka nowych części, takich jak nowy wlot powietrza i reflektory, które będą przypominać te, które można znaleźć w Kawasaki ZX-10R.

Zgodnie z przewidywaniami MCN, ZX-4R mógłby osiągać nawet do 80 koni z RAM-AIR. Jeśli Kawasaki zbuduje ZX-4R, jego pierwszym rynkiem zbytu będzie prawdopodobnie Azja, gdzie królują motocykle o małej pojemności skokowej.  Ale jeśli będzie się tam dobrze sprzedawał, motocykl ma szanse pojawić się także na innych rynkach.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)