NOWOŚĆ OXFORD Warrior 2.0

NOWOŚĆ INNOVV K5 - wideorejestrator motocyklowy z 2 kamerami przód + tył

NOWOŚĆ Nolan N-COM B902 X

NOWOŚĆ Zontes Z2 125

NOWOŚĆ NOLAN N-COM B902L R

NOWOŚĆ Torba na siedzenie motocykla Qbag ST07

NOWOŚĆ Forma Swift DRY

NOWOŚĆ Gogle LEATT VELOCITY 6.5

NOWOŚĆ Cross X-MOTOS XB-38 140 cc
6
OPINIA Uchwyt AA99931 typu Ram-Mount
9
OPINIA Dunlop RoadSmart 3
Mamy już 20978 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

KTM 890 Adventure / R oraz S na 2023 rok przyłapane na zdjęciach szpiegowskich

Wysłany 08 luty 2022 15:02 przez Komentarze: 0

KTM wkrótce odsłoni swoją trzecią generację modelu Adventure 890 - świadczą o tym zdjęcia szpiegowskie do których dotarł portal motocyklowy CycleWorld. Firma przygotowuje się także do dodania do tej gamy trzeciej wersji motocykla typowo na drogę z 17-calową felgą z przodu.

Po raz pierwszy model ten pojawił się jako 790 Adventure w 2019 roku. Austriacka firma zwiększyła później pojemność skokową do 890 cc w 2021, zachowując ten sam design. Wygląda jednak na to, że 890 Adventure doczeka się w 2023 roku aktualizacji designu i to w trzech wersjach - podstawowej, wariantu R przeznaczonego w cięższy teren i nowego wariantu drogowego nazwanego prawdopodobnie KTM Adventure 890 S. 

KTM zachowuje ten sam projekt reflektorów w modelu 2023, ale z przeprojektowaną przednią szybą, która rozciąga się na boki i w górę. W nowym 890 Adventure osłona silnika wygląda na większą i rozciąga się wokół przodu, aby chronić wydech. Wariant R otrzyma całkowicie nową aluminiową płytę podłogową. 

Zakładamy, że drogowy wariant 890 Adventure będzie posiadał niższą przednią szybę niż model R. Model Adventure będzie produkowany z 21-calowym przednim i 18-calowym tylnym kołem, wyposażony będzie też w wysoko zamontowany błotnik, który wcześniej był zarezerwowany tylko dla wariantu R.

Według doniesień portalu, bazowa wersja KTM  890 Adventure pozwala modelowi zyskać bardziej off-roadowy charakter, wcześniej zarezerwowany tylko dla modelu R. Motocykl otrzyma zawieszenie WP Apex, podczas gdy wariant KTM Adventure 890 R będzie wyposażony w bardziej zaawansowany zestaw WP Xplor.

Wszystkie trzy motocykle będą korzystać z tego samego silnika LC8 890 cm3 parallel-twin. 
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)