NOWOŚĆ Ducati Corse K3
9
OPINIA Honda CBF 600/600S (2004-2007)

NOWOŚĆ SHARK Spartan RS Carbon

NOWOŚĆ Seca Traffic 2

NOWOŚĆ Dominator OV G2 BLACK
10
OPINIA Sidi Adventure 2 Gore-Tex
10
OPINIA Modeka AFT-Sport

NOWOŚĆ Harley-Davidson Hydra-Glide 2024

NOWOŚĆ SHIMA VRX-3

NOWOŚĆ OZONE RS600 Short
7
OPINIA Rebelhorn Vandal
Mamy już 22515 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Borgo Panigale Experience: Muzeum i Fabryki Ducati są ponownie otwarte

Wysłany 21 kwiecień 2022 18:04 przez Komentarze: 0

Dobra wiadomość dla fanów Ducati, ale chyba nie tylko - od 21 kwietnia wizyty w Muzeum i Fabryce Ducati zostaną wznowione w pełnym wymiarze godzinowym. W salach Muzeum, zlokalizowanego w sercu fabryki Ducati w Bolonii, zwiedzający będą mogli odkryć najbardziej kultowe motocykle wyścigowe i drogowe, które zapisały się na kartach historii marki.

Wycieczkę po fabryce Ducati, która pozwala entuzjastom przeżyć wyjątkowe doświadczenie spaceru po liniach produkcyjnych motocykli Ducati, można zarezerwować w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w dwóch turach, pierwsza o 9:30 i druga o 15:30. Cena biletu za wstęp wyłącznie do Muzeum Ducati wynosi 17 €, natomiast bilet do Muzeum Ducati połączony ze zwiedzaniem fabryki z przewodnikiem kosztuje 32 €. Obie opcje objęte są limitowanym wstępem z rezerwacją wymaganą online. Ponadto, do odwołania, obowiązkowe będzie noszenie maseczki i zachowanie odległości między zwiedzającymi wynoszącej co najmniej 1 metr.

Z okazji ponownego otwarcia Muzeum w pełnym wymiarze od 23 kwietnia ekspozycję wzbogaci nowy nabytek: oryginalny i legendarny 750 Imola Paula Smarta. Aby uczcić 50. rocznicę zwycięstwa legendarnego kierowcy w wyścigu Imola 200 Miles w 1972 roku, jego motocykl zostanie dodany do 42 motocykli, które są już obecne w Muzeum.Bezpłatna wycieczka wirtualna będzie również dostępna na stronie internetowej Ducati od 21 kwietnia. W tym nowym trybie będzie można samodzielnie zwiedzać niektóre obszary fabryki Ducati i wszystkie sale Muzeum. Wycieczki z przewodnikiem, które pozwalają odkryć historię i obszary produkcyjne Ducati, pozostają dostępne po rezerwacji. 

Więcej informacji na temat zwiedzania i rezerwacji można znaleźć w sekcji poświęconej Borgo Panigale Experience na stronie Ducati pod tym adresem: https://www.ducati.com/ww/en/borgo-panigale-experience?tab=Visit.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)