NOWOŚĆ Ochraniacz pleców Alpinestars Nucleon KR-1 Celli

NOWOŚĆ Szyba Shoei CNS-1
4
OPINIA Pirelli Angel ST

NOWOŚĆ Shiro SH-508

NOWOŚĆ Olejd do mieszanki Ipone Samourai 2T 5L Truskawka
9
OPINIA Honda CBR 954RR Fireblede SC50 2002-2003

NOWOŚĆ Ispido Selenium
10
OPINIA Crash pady Azarel
3
OPINIA Shima Strato
7
OPINIA Honda CBR650F 2014-2018
10
OPINIA BMW R1250 GS
Mamy już 21149 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

World Ducati Week oficjalnie potwierdzone: Rozpoczęło się wielkie odliczanie

Wysłany 24 kwiecień 2022 13:04 przez Komentarze: 0


Ducati znów wraca do pracy z organizacją Światowego Tygodnia Ducati w 2022 roku. Po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 i wynikającymi z niej ograniczeniami w podróżowaniu i organizowaniu imprez.

Wydarzenie to zostało ogłoszone w listopadzie ubiegłego roku, ale dopiero teraz włoska marka mogła potwierdzić daty imprezy: Jest to 22 do 24 lipca 2022 roku. Ducati pomaluje tor Misano Adriatico na czerwono.

Można zauważyć, że głównym hasłem tegorocznej imprezy jest - Lets Ride as One, wezwanie dla wszystkich Ducatistas z całego świata. Chociaż impreza jest zdecydowanie związana z marką Ducati, wszystkie marki są mile widziane, aby dzielić pasję jazdy na dwóch kołach podczas Światowego Tygodnia Ducati.

W związku z tym, każdy z całego świata może wziąć udział w Światowym Tygodniu Ducati. Nie ma znaczenia skąd jesteś, ale ważne jest to, że lubisz motocykle, niezależnie od ich klasy czy segmentu. Nieważne, czy jeździsz na cruiserze, sport-tourze, adventure tourerze, czy nawet skuterze - wszyscy są mile widziani, zgodnie z hasłem przewodnim - Ride as One.

W ciągu tygodnia Ducati będzie gospodarzem wyścigu Race of Champions, w którym zawodnicy Ducati będą się ścigać na torze Misano. W wyścigu wezmą udział utalentowani zawodnicy z MotoGP, Superbike, a nawet Supersport, a jeśli ktoś będzie chciał więcej, Ducati przygotuje dla uczestników jazdy motocyklami Ducati, parady i inne pokazy.

ilety będzie można kupić na stronie internetowej Ducati i są one dostępne jako Biker Pass lub Visitor Pass, z których pierwszy oznacza, że na imprezę przyjedziesz motocyklem. Posiadacze biletów na Światowy Tydzień Ducati będą również uprawnieni do zwiedzania fabryki i muzeum Ducati w Borgo Panigale po obniżonej cenie, a osoby poniżej 18 roku życia będą miały bezpłatny wstęp na imprezę. Ponadto, jeśli należysz do oficjalnego klubu Ducati w swoim kraju i jesteś aktywny w 2022 roku, możesz skorzystać ze zniżki na bilet.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)