NOWOŚĆ Castrol Silicon Spray
9
OPINIA Lazer Paname
6
OPINIA Pirelli Scorpion Trail 2
9
OPINIA Rebelhorn Spark
4
OPINIA KTM 390 Adventure

NOWOŚĆ BMW K1600 B
10
OPINIA Suzuki GSX-S 1000 GT
5
OPINIA Shark Spartan RS
10
OPINIA Honda CRF 1100 L Africa Twin Adventure Sports

NOWOŚĆ BENELLI Leoncino 800 Trail 2023-

NOWOŚĆ GAERNE G-ROCKET
Mamy już 21813 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Shark Skwal i3: Pierwszy kask na świecie ze zintegrowanym światłem hamowania

Wysłany 02 kwiecień 2023 11:04 przez Komentarze: 0


Shark, znany producent kasków, zaprezentował niedawno swój najnowszy produkt - Shark Skwal i3, który ma stać się pierwszym w historii produkcyjnym kaskiem motocyklowym ze zintegrowanymi światłami hamowania.

Kask może pochwalić się dwiema nowymi opatentowanymi technologiami i jest homologowany zgodnie z normami ECE 22.06.
pierwszy na świecie kask z wbudowanymi światłami hamowania. posiada najnowszy system Best Fit firmy Shark. Skwal i3 wykorzystuje trzyosiowy akcelerometr do wykrywania hamowania, a zintegrowane z kaskiem światło hamowania działa odpowiednio. Światło hamowania miga trzy razy na sekundę podczas spokojnego hamowania i pięć razy na sekundę podczas ostrego hamowania, co zwiększa widoczność zarówno dla jeźdźców, jak i kierowców.Oprócz zintegrowanych świateł hamowania, Shark Skwal i3 posiada z przodu białe światła LED, które poprawiają widoczność w ruchu ulicznym. Trzy tryby określają działanie przednich świateł, ale nie zmieniają one wzorców świateł hamowania. Baterię kasku można naładować za pomocą kabla USB-C w ciągu zaledwie trzech godzin, co zapewnia 12 godzin użytkowania. Jeśli kask pozostanie włączony przez 24 godziny, sam się wyłączy, aby oszczędzić baterię.Shark Skwal i3 jest zbudowany z poliwęglanowej skorupy z wtryskiem Nexan, która pozwala na odkształcenia w ekstremalnych warunkach cieplnych. Posiada również opatentowany przez Shark system beznarzędziowego zdejmowania wizjera, wizjer Optical Class 1 anti-scratch z Pinlock 70, zintegrowany wizjer przeciwsłoneczny o właściwościach anti-scratch i anti-fog oraz miejsce na 40-milimetrowe głośniki w wielo-gęstościowej wyściółce EPS kasku.

Ponadto Skwal i3 jest pierwszym kaskiem od Sharka, w którym zastosowano nowy system Best Fit marki, będący następstwem kampanii skanowania kształtu głowy w 3D. Kask dostępny jest w dwóch rozmiarach skorupy, XS-XXL, oraz w 13 opcjach graficznych.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)