NOWOŚĆ KOVE 500X ADV

NOWOŚĆ KOVE 450 RR

NOWOŚĆ ALPINESTARS GP PLUS R V3 RIDEKNIT
8
OPINIA Daytona Spirit XCR

NOWOŚĆ CFMoto 450 MT

NOWOŚĆ Honda CB 650 R 2024-

NOWOŚĆ Honda CBR 650 R 2024-
10
OPINIA Crash pady Azarel PRO
5
OPINIA HJC I70

NOWOŚĆ TCX® Road Air

NOWOŚĆ UM Renegade Commando 125
Mamy już 22378 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Chińskie CFMoto i Yamaha łączą siły oraz tworzną nową markę motocykli ZCYM

Wysłany 24 wrzesień 2023 17:09 przez Komentarze: 0


Team Blue podpisał umowę z chińską firmą CFMoto w celu utworzenia spółki joint venture. Obie korporacje nazywają swoje najnowsze przedsięwzięcie: Zhuzhou, CF Yamaha Motor Company , czyli w skrócie: ZCYM.

CFMoto już cieszy się partnerstwem z KTM, w zakresie produkcji motocykli w Chinach. Dzięki temu CFMoto mogło rozwijać się wraz z Team Orange, co zaowocowało takimi motocyklami jak 800 MT i 800 NK dostępnymi na sprzedaż w ofercie chińskiej marki. W ostatnich latach CF prężnie się rozwija, a teraz ma kolejnego dużego partnera w swoim gronie, Yamahę.

CFMOTO i Yamaha będą nadal omawiać kierunek wspólnego przedsięwzięcia w celu dalszego zwiększania konkurencyjności głosi komunikat umieszczony na mediach społecznościowych obu firm. Rozpoczęcie działalności ZCYM zaplanowano na listopad 2023 r., z siedzibą przy 76 Jia Ya Road, Lusong District, Zhuzhou City, prowincja Hunan, Chiny, 412002. W wyniku podziału akcjonariuszy CFMoto będzie większościowym udziałowcem z 50 procentami, Yamaha będzie mniejszym udziałowcem z 44,23 procentami, a TAIR YEA LIMITED z 5,77 procentami.

Jakie motocykle powstaną dzięki współpracy obu firmy? Obie firmy nie wydały jeszcze żadnych oficjalnych komunikatów, ale prace przygotowawcze są w toku. Yamaha i CFMoto wkrótce wrócą do branży z wydarzeniami w ramach ZCYM, czekamy z niecierpliwością.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)