6
OPINIA MT Atom SV

NOWOŚĆ Triumph Speed 400

NOWOŚĆ Junak RSL 125

NOWOŚĆ Triumph Scrambler 400 X

NOWOŚĆ HJC F71

NOWOŚĆ Horn H929

NOWOŚĆ Triumph Rocket 3 GT
9
OPINIA TCX Hero WP
2
OPINIA Kurtka przeciwdeszczowa Shima HydroDRY+

NOWOŚĆ Triumph Tiger 1200 Rally Explorer 2024

NOWOŚĆ Triumph Tiger 1200 GT Explorer 2024
Mamy już 22488 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Gopro prezentuje swój najbardziej zaawansowany skuter elektryczny - model Pulse

Wysłany 05 luty 2024 09:02 przez Komentarze: 0


Gogoro, firma która kojarzona jest głównie z kamerami sportowymi zaprezentowało najnowszy flagowy skuter o nazwie Pulse, nowy model jest świadectwem zaangażowania Gogoro w innowacje, design. Nie trzeba dodawać, że Pulse jest jak dotąd najbardziej zaawansowanym modelem Gogoro, choć nadal jest częścią linii Smartscooter tej marki.

Przechodząc od razu do sedna, Pulse jest napędzany najnowszym i najpotężniejszym układem napędowym Gogoro, trafnie nazwanym Hyper Drive. Z maksymalną mocą 9 kilowatów (około 12,2 koni mechanicznych), Pulse jest mniej więcej tak mocny jak skuter o pojemności 125 cm3. Jednak to pod względem momentu obrotowego Pulse naprawdę błyszczy, a przynajmniej tak twierdzi Gogoro, z rzekomym 378 Nm. W prawdziwym świecie przekłada się to na całkiem ekscytującą jazdę, ze sprintem od zera do 50 kilometrów na godzinę w zaledwie 3,05 sekundy!

Aby uzupełnić imponujące osiągi skutera, Gogoro dołożyło wszelkich starań, jeśli chodzi o stylizację. W przeciwieństwie do innych modeli z gamy Smartscooter, Pulse ma wyraźnie sportowy charakter, szczycąc się ostrymi liniami nadwozia i raczej groźnym przodem, który nadaje mu surowy wygląd. Gogoro nazywa ten język projektowania "Aeroforce", ponieważ mówi się, że wykorzystuje on "maksymalną wydajność aerodynamiczną i chłodzenie silnika". Od strony technicznej Pulse wyposażony jest w "system oświetlenia z aktywną matrycą", który składa się z 13 niezależnych jednostek LED pracujących razem w celu zwiększenia bezpieczeństwa i widoczności. Posiada nawet dynamiczną adaptację światła, która automatycznie włącza światła w zależności od oświetlenia otoczenia.

Podczas jazdy kierowca jest informowany o wszystkich istotnych danych dotyczących jazdy dzięki kokpitowi Smart Cockpit, która składa się z dużego 10,25-calowego panoramicznego panelu dotykowego HD. Jak na skuter, to bardzo dużo. Skuter posiada iontegrację Apple Wallet i Apple Find My, dzięki czemu użytkownicy mogą płynnie zintegrować ją z aktywną listą urządzeń Apple.

Miejmy tylko nadzieję, że Pulse będzie atrakcyjny cenowo, gdy Gogoro opublikuje informacje o cenach. Na razie wiemy tylko, że premiera na Tajwanie odbędzie się pod koniec 2. kwartału 2024 r., a inne rynki prawdopodobnie otrzymają go później w 2024 r. lub na początku 2025 r.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)