2
OPINIA Rainers Traveler

NOWOŚĆ NOS NS-9
10
OPINIA Crash pady Rosa

NOWOŚĆ Shima Joggster

NOWOŚĆ FOX Bomber CE

NOWOŚĆ Arai XD-5

NOWOŚĆ RUROC EOX

NOWOŚĆ Harley-Davidson Smart Vest

NOWOŚĆ Revit Restless
9
OPINIA HONDA NC750X

NOWOŚĆ WOLF GALE TW37
Mamy już 24408 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW Motorrad Days 2024 ponownie zagoszczą w Garmisch-Partenkirchen

Wysłany 17 luty 2024 08:02 przez Komentarze: 0


Po ogromnym sukcesie Dni BMW Motorrad, które odbyły się w Berlinie w 2022 i 2023 roku, BMW Motorrad ogłosiło kontynuację tego kultowego wydarzenia w Garmisch-Partenkirchen, położonym w zapierających dech w piersiach Alpach. BMW twierdzi, że odpowiada na namiętne wezwanie entuzjastów motocykli na całym świecie, a największe na świecie spotkanie BMW Motorrad obiecuje dostarczyć czystą kulturę motocyklową, znakomitą atmosferę i niezrównane wrażenia z jazdy w oszałamiającym alpejskim tle.

Przez ponad dwie dekady Dni BMW Motorrad przyciągały entuzjastów motocykli z całego świata, stając się coroczną atrakcją cenioną przez motocyklistów na całym świecie. Poprzednio organizowane w Berlinie, w sercu Europy, gdzie motocykle BMW są produkowane od ponad pół wieku, ostatnie dwa lata były świadkami historycznych uroczystości, w tym 100. rocznicy BMW Motorrad, jednoczących pracowników i entuzjastów BMW Motorrad na całym świecie.

Poprzez Dni BMW Motorrad, BMW Motorrad wspiera głęboką więź emocjonalną ze swoją globalną społecznością, uosabiając zaangażowanie marki na rzecz jej entuzjastów. Przez 18 kolejnych lat Garmisch-Partenkirchen było gospodarzem największego na świecie spotkania BMW Motorrad, które odbywało się na tle majestatycznej alpejskiej panoramy. W "Roku GS" Garmisch-Partenkirchen wyłania się jako kwintesencja miejsca, szczycącego się wspaniałym otoczeniem, meandrującymi drogami i pobliskimi alpejskimi przełęczami - rajem dla niezapomnianych przygód motocyklowych, zwłaszcza ze słynną ikoną jazdy przygodowej, GS.

W związku z tym Dni BMW Motorrad powracają do tego legendarnego miejsca w terminie od 5 do 7 lipca, BMW Motorrad zelektryzuje międzynarodową społeczność u podnóża góry Hausberg, oferując prezentację nowych produktów, pokazy wystawców, ekscytujące jazdy testowe i oczywiście cenione bawarskie tradycje i legendarną imprezową atmosferę.

BMW Motorrad ujawni więcej szczegółów na temat BMW Motorrad Days 2024 w nadchodzących dniach.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)