NOWOŚĆ Revit Fargo

NOWOŚĆ Richa Toulon II

NOWOŚĆ Probiker PR-19
9
OPINIA HJC F70
10
OPINIA Shima Bullet Men
10
OPINIA Rhino Highway
10
OPINIA Rukka Nivala Gore-Tex
10
OPINIA Honda Hornet 600 1998-2002
2
OPINIA Shima Mesh PRO
7
OPINIA Yamaha MT-09 2014-2016
9
OPINIA Kappa KV4
Mamy już 19248 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowy KTM RC 125/200 uchwycony na zdjęciach szpiegowskich w Indiach

Wysłany 19 marzec 2021 19:03 przez Komentarze: 0


Odświeżony KTM z serii RC 125/200 jest coraz bliżej - świadczą o tym testy drogowe motocykla w Indiach. Nadchodzący model został zauważony po raz kolejny. Najnowsze zdjęcie szpiegowskie, które zostało udostępnione przez Varun Painter na Instagramie, daje nam spojrzenie na zaktualizowany przód i owiewki motocykla.

Barwy maskujące mają ukryć motocykl przed ciekawskimi, ale widać na nich wyraźnie, że w nadchodzącym modelu nastąpi zmiana designu. Przód nie będzie już posiadał dwuskrzydłowych reflektorów, a będzie wyposażony w całkowicie nowy jednoczęściowy halogen. KTM prawdopodobnie doda LED-owe diody doświetlające po obu stronach reflektorów. Boczne kierunkowskazy będą również częścią osłony reflektorów.

Owiewka nadchodzącego KTM RC 200/RC 125 również będzie charakteryzować się zmienionym wyglądem. Wygląda na to, że będzie znacznie ostrzejsza i najprawdopodobniej będzie identyczna jak ta w nowym KTM RC 390, który również został niedawno zauważony na drodze. Patrząc na powyższe zdjęcie szpiegowskie, możemy zauważyć, że motocyklista siedzi w stosunkowo zrelaksowanej pozycji. To sugeruje, że austriacka marka przerobiła również ergonomię jeźdźca w nowych RC 200/RC 125. Innym ciekawym elementem, który możemy wyraźnie zobaczyć na najnowszym zdjęciu szpiegowskim nadchodzącego KTM RC 200/RC 125 jest większa przednia tarcza, co powinno poprawić zdolność hamowania motocykla. Nowy RC będzie miał również zmienioną tylną osłonę.

KTM zastosuje również przykręcaną ramę pomocniczą, taką samą jak w modelu 390 Duke.
Jeśli chodzi o silnik, nie sądzimy, aby KTM wprowadził jakieś większe modyfikacje do nowego modelu RC 200/RC 125. Motocykl na najnowszym zdjęciu szpiegowskim wygląda na gotowy do produkcji. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)